mirc indir

iPhone 8 vs Glaxy s8 Karşılaştırma

iPhone 8 vs Glaxy s8 Karşılaştırma
 • Lisans:
 • Dil Desteği:
 • İşletim Sistemi:
 • Dosya Boyutu:
 • Üretici:
 • Eklenme Tarihi:
 • Ücretsiz
 • Türkçe
 • Win7/Vista/WinXP/Win...
 • 15.8 MB
 • view larger
 • 27 Temmuz 2017
İndirme İşlemi Başlatılıyor..
Dosya indiriliyor bekleyin...

iPhone 8 vs Glaxy s8 Karşılaştırma İncelemesi

Toplam okunma: 24 kere
dELi

iPhone 8 vs Glaxy s8 Karşılaştırma

tarafından 27 Temmuz 2017 tarihinde eklendi.

 

2017’in ana amiral gemisi rakipleri nasıl karşılaştırılır? Söylenen iPhone 8’e karşı Galaxy S8’e bir göz atalım

Samsung ve Apple’ın başlatma programları, her kuşak karşılaştırıldığında akıllıca bir kurbağalama kuralı yaratıyor. Apple, birkaç yıldır, yeni amiral gemilerini Eylül ayında güvenilir bir şekilde başlatırken, Samsung genelde Ocak-Mart ayları arasında her yılın ilk çeyreğinde yeni bir Galaxy S çıkardı; 2017’deki gecikmeler Galaxy S8 serisinin Nisan’a kaymasına neden oldu.

Aynı şekilde somut olmasa da gecikme söylentileri, iPhone’u Ekim ya da Kasım ya da hatta 2018 yılının başlarına itme tehdidi altında, ancak bazı kaynaklar Eylül ayında resmen açıklanacağını öngörse de, hemen hemen birkaç kişi için tamamen hazır olmayabilir. Apple’ın tipik stilini izleyen haftalar. Bununla birlikte başlatılması beklenen iPhone 7s ve iPhone 7s Plus, zamanında ulaşacak.

IPhone 8 konusundaki bir diğer endişe, ne kadar çok Apple’ın iniş yapmaya hazır hale geleceğidir. Apple’ın özellikle de OLED ekran panelleri konusunda arz sorunları yaşandığı söylentileri sürüyor. İddiaya göre, Apple’ın iPhone’la 70 milyon OLED panel üretmesi için Samsung ile anlaşması var, ancak bazı kaynaklar Apple’ın başlatma gününe kadar en fazla 3-4 milyon adet için yeterli olacağına inanıyor.

Bunu bir tür bağlamda belirtmek gerekirse, yeni iPhone’ların son nesilleri için Apple, satış açılışının ilk üç gününde yaklaşık 13 milyon adet kaydırdı. Öyleyse, evet, beklenen talep için dört milyon birim çok az.

Analist firması JPMorgan, iPhone 8’in piyasaya sunulması ve Eylül ayında piyasaya çıkmasını beklediğini belirttiği yatırımcılara bir not gönderdi ancak çok sınırlı bir kullanılabilirliğe sahip olacak ve tüketicilerin büyük çoğunluğu için zor bir satın alma işlemi yapacak. Üretim, Kasım ayında hedef arz vuruşuyla Ekim ayında artacak gibi görünüyor. Başka bir deyişle, iPhone hayranları muhtemelen yeni modeli ele geçirmek için birkaç ay beklemek zorunda kalacaklar.

Ama sıçrayışa geri dönüp sıçrayışa geçiyorum. Mesele, Nisan ayında piyasaya sürülen mevcut Galaxy S8’i, geçen yılki iPhone 7’ye kıyasla Galaxy S8’i karşılaştırırken, gelecekteki iPhone 8’in dördüncü çeyrekte piyasaya sürülmesiyle karşılaştırıldığında geçerliliği var. Benzer şekilde, karşılaştırmada çok fazla geçerlilik olacak. IPhone 8’den Galaxy S9’a ilk çeyrek 2018’de çıktı.

Bu yıl özel bir yıl; IPhone’un 10. doğum günü ve Apple’ın yeni özelliklerin ve özelliklerin TON’unu ve yepyeni bir tasarım dilini tanıttığına inanılıyor.

En sevdiğim şey bu olmalı olsa da, bazı oldukça katı görünümlü sızıntılar da var:
IPhone 8 vs Samsung Galaxy S8: Temel Spesifikasyonlar
Söylenen iPhone 8

Ekran: 4.7, 5.5 ve 5.8in 1920 x 1310 Eğimli OLED
Depolama: 32GB, 128GB ve 256GB
CPU ve RAM: A11 işlemci, 3-4GB RAM
Ön Kamera: 8MP
Arka Kamera: 12MP çift lensli, çift OIS, 4K video kaydı
Ekstralar: Iris tarayıcı, kablosuz şarj
Samsung Galaxy S8

Ekran: 5,8 ve 6.2 inç 2960×1440 Süper AMOLED Ekran
Depolama: 64GB dahili, 256GB genişletilebilir
CPU ve RAM: Qualcomm Snapdragon 835 veya Samsung Exynos 8895 İşlemci, 4GB RAM
Ön Kamera: Otofokus ile 8MP
Arka Kamera: 12MP, 4K video kaydı, optik görüntü sabitleme.
Ekstralar: İris tarayıcı
Özellikler göz önüne alındığında iPhone 8’in yeni bir A11 işlemci ve M11 hareket-işlemcisini görmesini bekleyebilirsiniz. Ancak, gerçekte gemi gönderene kadar, Galaxy S8’de bulunan Qualcomm Snapdragon 835 veya Samsung Exynos 8895 işlemcileriyle karşılaştırmalarını kesin olarak söyleyemeyiz.

Buna göre, dikkatli yaklaşmanızı önerdiğimiz yeni bir sızıntı iPhone 8’in A11 yongası için karşılaştırma sonuçlarını gösteriyor ve oldukça basit bir şekilde akıl almaz. Aslında gerçek olamayacak kadar iyi. Çin’den çıkan bir ekran görüntüsüne göre, iPhone 8’in Geekbench’e verildiği iddia edildi . Şu ki, ekran görüntüsü elimizdeki kanıt olarak elimizdeki tüm şey ve sahtekârlık ihtimali dışında değil.

Her neyse, Geekbech 4.0 sonuçları, iPhone 8’den olağanüstü puanları gösteriyor.

Tek çekirdekli testlerde 4,537 puan, multi çekirdek ise 8,975’e yükseldi. Bunlar, açıkçası, oldukça şaşırtıcı sonuçlar, onları daha da balık haline getiriyorlar. Örneğin sırasıyla Galaxy S8 + ‘ın puanları sırasıyla 1,986 ve 6,447’ yi karşılaştırdı – ve o telefon şu anda başka her şeye karşı skorbordun başında. IPhone 8 görünüşe göre tek çekirdekli puanın yalnızca iki katı daha hızlı.
Şüpheye bir an için fayda getiren bu sonuçlar, iPhone 7’den tek çekirdekli performansda% 30’luk artış ve çok çekirdekte% 58’lik bir iyileşme olduğunu gösteriyor. Ayrıca Galaxy S8’den çok çekirdekli olarak% 41 daha hızlı.

Karşılaştırma sonuçlarına dahil diğer balık ayrıntıları Galaxy S8 ve LG G6’dan daha büyük 20.2: 9 veya 2.25: 1 ekran en-boy oranı anlamına gelen 2,800×1,242 piksel tek ekran çözünürlüğüdür. A11 işlemci özellikleri de 2.74 GHz dört çekirdekli işlemci ve 128 KB L1 önbellek olarak gösteriliyor ve bu da iPhone 7’de CPU saat hızında% 17’lik bir artış anlamına geliyor.

Apple’ın silikonu her zaman etkileyicidir. Apple’ın A Serisi yonga setlerinin son iki nesli, performansını, güç tüketimini ve grafik cesaretini çarpıcı bir şekilde her yıl arttırarak dikkate değer bir teknoloji parçası haline geldi.

Daha yüksek çözünürlüklü ekranların ortaya çıkması, daha fazla ekran alanı ve bir Pro model iPhone’un gerçek olasılığı ile bu yılki A11 CPU, uzun süredir piyasaya sunduğumuz en güçlü özelliktir.

TSMC’nin bildirildiğine göre 2017 yılının ikinci çeyreğinden başlayarak Apple’ın ürettiği 10 nanometre yongasetini hazırladığı bildirildi.

10 nanometrenin geçişi, Apple’ın A10 Fusion çipinin üzerine kurulu 16-nanometre teknolojisi ile yapabileceğinden çok daha fazla özellik ve işlevsellik kazandırmasına olanak tanıdı ” diyor fool.com .

“TSMC daha önce 10 nanometre teknolojisinin 16 nanometre teknolojisine göre”% 20 hız artışı ve% 40 güç azaltımı “göreceğini söyledi.

Temel olarak, iPhone 6’dan bir sürü insan olacak olan iPhone 8’e gelirseniz farkı kesinlikle farkedeceksiniz.

Galaxy S8, halihazırda diğer her telefona kıyasla benchmarking sıralamasında en üst sırada yer alıyor. Galaxy S8 + ‘yi FinFET işleminde kendisi üreten firmanın kendi 10nm Exynos 8895 işlemcisinin uluslararası varyantı olan tam incelememize test ettik. Samsung, aynı mimari kullanarak ABD modeli için Snapdragon 835 modelini de üretiyor – performansın karşılaştırılabilir olduğu söyleniyor.

S8 ile yaptığımız zaman, son derece yetenekli olduğunu gösterdi; arabirim işleminde inanılmaz derecede pürüzsüz performans, mükemmel çoklu görev emekliliği ve üst düzey oyunlarda da bir el ele verdi. Ancak, yukarıdaki iPhone 8 ile ilgili sızıntıya inanılırsa, A11 geldiğinde Samsung ciddi bir sıkıntı yaşıyor demektir.

RAM gelince, büyük olasılıkla bir kravat. Giriş seviyesi iPhone 8’in 3GB RAM’ına sahip olabileceğini ve Artı 4GB’a kadar kapasite arttıracağını belirtti. Ancak S8 de 4GB RAM içeriyor!

Depolama seçenekleri gelince, iPhone 8 muhtemelen maksimum 256GB bitirecek. Bu, S8’i gerçekten yenen dahili depolama alanının genişliği. Her ne kadar S8 aslında daha fazla depolama alanı bulabilir. Yalnızca 64GB dahili bellek sunarken, 256 GB SD kartlarını destekleyerek 300 GB’a kadar çıkabiliyor.

IPhone 8 vs Samsung Galaxy S8: Ekran
Şu anda iPhone 8’in üç boyutlu varyantlarının 4.7 inç, 5.5 inç ve 5.8 inç olacağı düşünülüyor. Bununla birlikte Apple, kavisli OLED ekranları benzersiz yeni, hafifçe iPhone 4S-eğriltilmiş cam gövdeli bir kaplamalı, bezeless ekrana dahil etmek için kullandığına dair söylentilere yol açtı ancak bunun yalnızca bir model için geçerli olacağı iddia edildi. Apple her varyant için eğri OLED panellerinden yeterince kaynak edemediğinden prim fiyatına sahipti. Ayrıca, Apple’ın kavisli OLED’i düz OLED kurulum lehine bıraktığını söyleyen söylentiler var.

OLED ekranlı modelin aynı zamanda çift OIS çift lensli kamera gibi yüksek özelliklere sahip çan ve ıslıklara sahip olacağı düşünülüyor. IPhone 8’in ekranının çözünürlüğü 1920 x 1310 piksel olacak ve Ev anahtarının ve parmak izi tarayıcının ekran camının altına gömüleceği söyleniyor. Bununla birlikte, yine de daha çelişkili sızıntılar, güvenilir ipuclarından bazıları, arka panelde bir parmak izi tarayıcı kesimi gösteriyor. 3D Touch’ın dönüş yapıp bırakmayacağı belli değil, ancak tahminimiz muhtemel olacak.

Yeni çıkan patent dosyalama göre, raporlar Daily Star “Apple katlanmış pozisyon ve katlanmış bir pozisyon arasında hareket edebilen bir esneme ekranda woking olduğu.”

“Esnek telefona reaktif beceriler kazandıran uygulama, gelecekteki telefonun esnek ekranın katlanmış veya katlanmamış konumda olup olmadığını tespit eden bir sensöre nasıl ev sahipliği yapacağını ayrıntılı bir şekilde anlattı. Esnek ekran katlanmış konumdan açılmamış konuma hareket edince otomatik olarak esnek ekranı açan işleme devresi. ”
Tüm bunlar için ilginç olan şudur: Şu an gördüğümüz şey Apple’ın Samsung’u kopyalamasından ibarettir. Bu, Apple’ın geçmişte Samsung’u uzun zamandır suçladığı bir şey. Bununla birlikte, 2017’de Apple, Samsung’un mevcut Galaxy telefonlarından daha önce hiç olmadığı kadar çok özellik ödünç alacak.

Değil bu yeni bir eğilim; Örneğin, Apple Kalem, Samsung’un Not aralığı ile yaptığı işi alıp iPad’e getirdi. Bununla birlikte, iPhone’lar için kavisli görüntülerin eklenmesi, kemik için biraz daha yakın, çünkü bu tasarım özelliği, Samsung’un kendine has bir şey yaptı.

Galaxy S8 telefonlarında Samsung, düz ekranlarla çalışmıyor ve iki Galaxy S8 modelinde de Süper AMOLED ekranlar kıvrılmış ve sonuçlar 2960×1440 olacaktı. Telefonlar, benzer büyüklükteki bir kasada daha fazla yer açmak için Samsung için bir ilk olan fiziksel bir Ev düğmesi içermiyor; Bunun yerine, camın altında bir kapasitif anahtar var ve parmak izi tarayıcısı, kamera sensörünün yanında arka panele taşındı. Galaxy S8’in genel görünümü ve hissi çarpıcıdır ve geçen yılın modelinin nereden kaldığını izlerken işleri daha da arındırır; Çok kesintisiz ve daha zarif, çok kesintisiz bir görünüm ve his ile.

Görüntü kalitesi de şaşırtıcı derecede keskin bir çözünürlük, en geniş renk gamutlarından biri ve mükemmel parlaklık ve kontrast dereceleri ile mükemmel. DisplayMate, ona A + derecelendirmesi verdi, piyasadaki “en iyi” ekran olduğunu ilan ederek en yüksek seviyeye çıktı.

Bununla birlikte, Güney Kore’deki bazı müşterilerin el cihazlarını nispeten erken bir tarihte satın aldıkları Galaxy S8 ünitelerini kırmızı renklendirilmiş bir ekranla bildirdi. Göre Kore Herald Samsung şimdi sorunu kabul etti ve bir düzeltme üzerinde çalışıyor şu şekilde, firma bir açıklama yaptı:

“Kırmızı renklendirilmiş ekranlarla ilgili bazı şikâyetler olduğu için, önümüzdeki hafta tüm Galaxy S8 istemcileri için yazılımı güncellemeye karar verdik.”

Samsung ayrıca konuyla ilgili Hizmet Merkezlerine “Nisan ayı sonunda renk değişikliklerini daha dikkatli yapacak ek bir güncelleme olacak” yönünde talimatlar verdi.

Bir önceki yazımız olan Türkçe mIRC Son sürüm başlıklı makalemizde Mirc 6.35 indir, Mirc indir ve Mirc son sürüm hakkında bilgiler verilmektedir.

iPhone 8 vs Glaxy s8 Karşılaştırma Hakkında Yorum Yap

iPhone 8 vs Glaxy s8 Karşılaştırma
En Çok İndirilenler
 • Türkçe mIRC

  Türkçe mIRC programı'nın Türkiye resmi download adresi www.turkirc.com'dur. Türkçe mIRC bugün Türkiye'nin her yerinde kullanılan bir chat sohbet programıdır. Türkçe mirc programı ile sohbet edebilir yepyeni arkadaşlıklar kurabilirsini...

 • HelpOper Script v2

  Sohbet.NET HelpOper Script  Helpoper Script'in 2. versionu ile karşınızdayız. Bu version ile daha çok gelişen scriptimiz sizlere geniş kolaylıklar sağlayacaktır. v2 versionu ile işte HelpOper Script sizlerle.. HelpOper Script, Türkiy...

 • HelpOper Script v3

  DOSYA.CO download LINK HelpOper v.3 Script çıktı! Merakla beklenen sohbet.net Help departmanı birim ekibi tarafından yapılan HelpOper Script v.3 artık sizlerle. Kullanışlı menüleri, kolaylaştırıcı addonları ve göze hitap eden görünüm...

 • Google Tool, Google Tools...

  Nedir ? Google Üzerinde Site Tanıtımı, Site Araçları Düzenlemesi Yapılan Yol - Ne İşe Yarar ? Google üzerinden belli bilgileri çekmeye yarar.. Kullanımı; /google -a [kelime] => Googlede belirttiğiniz kel...

 • Proxy Koruması Çok gelişmiş

  menu menubar,status,channel { . • Proxy Koruması ..Açık:.enable #MKSProxy | echo -a 0,4 Proxy koruması devrede. ..Kapalı:.disable #MKSProxy | echo -a 0,2 Proxy koruması devredışı. } #MKSProxy off alias proxy_ { if ($1) { inc %_ ...

 • Sohbet Script

  [caption id="attachment_5906" align="alignnone" width="300"] Türkçe mirc indirmek için tıklayınız[/caption] Sohbet Script Güncellendi. Kolay menu %100 türkçe kullanım sade ve sış tema ile karşınızda....

 • Kanal Koruma Sistemi addonu

  alias badtara { var %jnk 1 while %jnk <= $nick($1,0) { if $ulist($nick($1,%jnk),badnick,0) { mode $chan +b $nick($1,%jnk) kick $chan $nick($1,%jnk) 1Nickiniz Kanal kurallarına aykırı. 4"/nick yeninickiniz" 1şeklinde nickinizi de...

 • Sc5 Saldırı Koruma Kodu

  ConferenceRoom sunucular için Sc5 saldırılarına kline atan bir koruma hazır kodudur.  Bu kod ile sunucunuzu Sc5 saldırılarına karşı koruyabilirsiniz. Dosyayı indirdiğinizde içerikte kullanımı yazmaktadır. Kodu indirmek için lütfen yuk...

 • Kanal Temizleme Kodu (Tür...

  Basit ve kullanışlı bir koddur kodu mircinizin Alias kısmına ekleyeceksiniz. F8 tuşuna basınca kanalı Türk Bayrağıyla temizleyecektir. Bu kodu indirmek için yukarıda ki programı indir butonunu kullanınız... ...

 • IRC Proxy Koruma Kodu

  IRC Proxy Koruması arayan arkadaşlara yardımcı olacagına inandıgım bir kod paylaşmak istiyorum.. Bu kod ile proxy ipleri sunucuzdan uzaklaştırabilirsiniz. Kodu indirmek için lütfen yukarıda ki botunu kullanınız. ...

Aranan Kelimeler
 • iPhone 8 vs Glaxy s8 Karşılaştırma
 • iPhone 8 vs Glaxy s8 Karşılaştırma indir
 • iPhone 8 vs Glaxy s8 Karşılaştırma türkçe
 • iPhone 8 vs Glaxy s8 Karşılaştırma son sürüm


islami sohbet
%d blogcu bunu beğendi: