Türkçe mirc

Türkçe mirc

Türkçe mirc programlarımız her zaman güncellenerek , farklı  versiyonlar ile kullanıcıların gözlerini yormayan bir sadelik ile esinlenen bütün işletim sistemi ile uyumlu olan , virüs tarama testlerinden temiz olarak geçmiş, her zaman ve her yerde insanlara yardımcılık niteliğinde bir vazife taşır.

Türkçe mirc , Sunucumuz üzerinde geliştiriciler tarafından Türkçeleştirme ve diğer tema ayarları yapıldık tan sonra kullanıcılara sunulmaktadır.

İnsanların sadece tek bir program ile ülkeler arasında kişiler ile , farklı insanlar , farklı yüzler tanıma sistemine sohbet ortamı deniliyor. Bu sohbet programında yapabilecekleriniz nelerdir? , istediğiniz kanallara girerek , amacı ile işletilen kanallar da muhabbet edebilirsiniz.

Bu kanallar nelerdir örnek verirsek sohbet kanalında gelen sohbet yapabilir, radyo kanalında müzik dinleyebilir istek şarkı yapabilir, felsefe kanalında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Mirc scriptler

 

Uzun süre Bilgisayar başında olanlar için,göz yormayan temalar geliştirilmiştir. Helpoper v3 programı ile farklı temalar sunulmuştur.

Göz yorulması gibi bir olay yaşanmamaktadır. Göz yorma işlemi , koyu renkler, değişik renkler ile insanı yorar. Gözlerimiz değerlidir , türkçe mirc sürümlerinde sadece kullanıcılar düşünülmektedir.

Farklı versiyonlar,farklı çeviriler ile geliştirilerek Dünya’ya seslenme amaç edinilmiştir. Amacımız ve vizyonumuz her zaman ve her zaman kullanıcılara yardımcı olmaktır. Kullanıcılar , bulundukları yerde bir sorun yaşadığı vakit, kanal operatörleri , kanal sopları ve oper ve üzerlerine giderek durumları izah ediyorlar. Bu tablodan anlaşıldığı gibi kullanıcılar için her zaman sorunsuz bir ortam edinilmiştir.

Sorunsuz bir ortam için her zaman el ele vererek , aşılmayacak duvarlara yardımcı olmaktayız. Vizyonumuz ve misyonumuz verdiğimiz hizmeti kişilere, kurumlara iletmektir. Bilgi paylaşıldıkça çoğalır. Şu anda Türkiye ‘de bir çok insanın aktif olarak kullandığı tek bir program vardır onun ismi de: Türkçe Mirc programıdır !

Turkirc ekibi olarak sizlerin her zaman sorunlarınıza çözüm üretmekteyiz. Turkirc – Türkiye ‘nin resmi türkçe mirc indirme adresidir. Güncel Türkçe mirc programlarını turkirc ile takip edin.

Sohbet.Net üzerinden sunucumuza bağlanıp hemen sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Ayrica 7/24 yardım vermekte olduğumuz #help kanalından ve #operhelp kanalından direk bizlerle iletişim kurabilir, şikayet oneri ve isteklerinizi bizlere iletebilirsiniz. Bizler tamamen sizlere hizmet etmek için ordayız.

No tags for this post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir