sohbet SOHBETE BAŞLA sohbet

* Şifreniz yoksa boş bırakınız.

Türkçe Mirc İndir

Mirc üzerinden bağlantı kurarak en iyi sohbet performansı yaşayabileceğinizi biliyormuydunuz? Kullanımı oldukça basit, kurulum için sadece download edip tıklamanız yeterli olacaktır. En basit menü kullanımı, radyo işlevi ve diğer tüm irc ile ilgili komutların faaliyet gösterdiği sohbet mirc uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Sohbet.net arayüzü ile tasarlanmış, tüm masaüstü ve uygulama yüklenebilen cihazlara rahatlıkla indirip kurabileceğiniz mirc programımız sizlere ücretsiz olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Hiç bir şifre veya ek üyelik gerektirmeden Turkirc üzerinden giriş yaparak hızlı bir şekilde mirc indir seçeneğine tıklayarak yükleme yapabilirsiniz.

Sohbet Mirc Script

mirc indir
turkirc

TurkIRC.Com mIRC Sitesi Hakkında

sohbet sitesi Türkiye’nin en büyük Sohbet sitesi olan Sohbet.Net’in resmi mIRC paylaşım platformu TurkIRC.Com hakkında siz değerli mirc kullanıcılarına hakkımızda bilgi vereceğiz. Yıllardır aktif şekilde mIRC kullanıcılarına hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz kategoriler IRC komutları, IRC client, Socket botlar, Hazır mirc kodları, Remote, Addon, Popups kısa yol kodları, Dll dosyaları ve hazırlanmış mirc scriptler. Eğer sitemiz de paylaşılmış bir kod kullandınız ve çalışmadı, herhangi bir hata ile karşılaşırsanız sitemizin sohbet odalarından #mirchelp kanalından yardım alabilirsiniz.

Yıllardır aktif şekilde mIRC kullanıcılarına hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz kategoriler IRC komutları, IRC client, Socket botlar, Hazır mirc kodları, Remote, Addon, Popups kısa yol kodları, Dll dosyaları ve hazırlanmış mirc scriptler. Eğer sitemiz de paylaşılmış bir kod kullandınız ve çalışmadı, herhangi bir hata ile karşılaşırsanız sitemizin sohbet odalarından #mirchelp kanalından yardım alabilirsiniz.

TurkIrc.Com mIRC Sitesi Yardım Kanalları

mirc özellikleri

Çoğu sunucularda olduğu gibi Turkirc’nin de belli başlı yardım kanalları vardır: Help: komut yardımı yapılan kanaldır, genellikle +m modunda olur ve size bir operatör voice vermediği sürece kanalda yazamassınız. #Operhelp: bu kanal bulunduğunuz sunucunun resmi adminlerin bulunduğu yardım kanalıdır ve bu kanalda nick, kanallarla ilgili şifre problemleri, line gibi sunucudan atılma sorunları ile ilgili yardım alabilirsiniz. #Radyohelp: isminden de anlıyacağınız gibi radyonun yardım kanalıdır. Dj şikayet, radyo dinleyememe gibi sorunlar hakkında yardım verilir. MircHelp: bu kanalda da kullandığınız mircdeki sorunlarla iligli yardımcı olunur

Mirc Kurulumu için

mirc indir

© Copyright 2020 - Turkirc.com - Resmi Mirc İndirme Platformu! sponsor site: chat sohbet sohbet odaları