Türkçe mirc

Türkiye’nin En Kullanışlı Türkçe Mirc Sohbet Programı

Türkçe mirc programlarımız her zaman yeni kodlamalar ile güncellenerek, siz değerli kullanıcılarımızın daha rahat sohbet etmesini amaçlıyoruz. Sade görünüşü ile gözlerini yormayan bütün bilgisayar işletim sistemlerine  uyumlu olan , virüs tarama testlerinden temiz olarak geçmiş, her zaman sohbet chat sitelerinin vazgeçmilmez bir programı halinde tutuyoruz.

Türkçe mirc , sunucumuz üzerinde geliştiriciler tarafından Türkçeleştirme ve diğer tema ayarları yapıldıkdan sonra kullanıcılara hızlı, güvenilir biçimde sunulmaktadır.

 Türkçe Mirc Özellikleri

  • %100 Türkçe ve türkçe dil desteği ile mircin son türkçe sürümü olan 6.35 ile hazırlanmıştır.
  • Artık göz yoran gereksiz renk kalabalığı ve kullanılmayan özellikler kaldırılmıştır.
  • Sade görünümü güzel ve orjinal hali ile beğeni toplayan tema ve görünümler kullanılmıştır.
  • Kısa ama öz addon ve özellikler ile ince bir işçilik yapılarak harika bir script ortaya çıkarılmıştır.
  • Op olan arkadaşlar için Kötü Nick koruması eklenmiş, korumaları açıp kapatmak çok basitleştirildi.

 

Neden Sohbet Siteleri?

İnsanların sadece tek bir program ile ülkeler arasında kişiler ile, farklı insanlar  farklı yüzler tanıma sistemine sohbet ortamı deniliyor. Bu sohbet programında yapabilecekleriniz nelerdir? , istediğiniz kanallara girerek , amacı ile işletilen kanallar da muhabbet edebilirsiniz.

Bu kanallar nelerdir örnek verirsek sohbet kanalında gelen sohbet yapabilir, radyo kanalında müzik dinleyebilir istek şarkı yapabilir, felsefe kanalında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Farklı Kullanımlı Mirc Programları

Uzun süre Bilgisayar başında olanlar için,göz yormayan temalar geliştirilmiştir. Helpoper v3 programı ile farklı temalar sunulmuştur. Kısacası helper, dj, oper, admin, sop, op gibi yetkililere özel mirc sohbet programlarımız da mevcuttur. Sitemiz de detaylı arama yapınca bulabilirsiniz.

Göz yorulması gibi bir olay yaşanmamaktadır. Göz yorma işlemi , koyu renkler, değişik renkler ile insanı yorar. Gözlerimiz değerlidir , türkçe mirc sürümlerinde sadece kullanıcılar düşünülmektedir.

Farklı versiyonlar,farklı çeviriler ile geliştirilerek Dünya’ya seslenme amaç edinilmiştir. Amacımız ve vizyonumuz her zaman ve her zaman kullanıcılara yardımcı olmaktır. Kullanıcılar , bulundukları yerde bir sorun yaşadığı vakit, kanal operatörleri , kanal sopları ve oper ve üzerlerine giderek durumları izah ediyorlar. Bu tablodan anlaşıldığı gibi kullanıcılar için her zaman sorunsuz bir ortam edinilmiştir.

Sorunsuz bir ortam için her zaman el ele vererek , aşılmayacak duvarlara yardımcı olmaktayız. Vizyonumuz ve misyonumuz verdiğimiz hizmeti kişilere, kurumlara iletmektir. Bilgi paylaşıldıkça çoğalır. Şu anda Türkiye ‘de bir çok insanın aktif olarak kullandığı tek bir program vardır onun ismi de: Türkçe Mirc programıdır !

Turkirc ekibi olarak sizlerin her zaman sorunlarınıza çözüm üretmekteyiz. Turkirc – Türkiye ‘nin resmi türkçe mirc indirme adresidir. Güncel Türkçe mirc programlarını turkirc.com sitesi ile takip edin.

Sohbet.Net üzerinden sunucumuza bağlanıp hemen sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Ayrica 7/24 yardım vermekte olduğumuz #help kanalından ve #operhelp kanalından direk bizlerle iletişim kurabilir, şikayet oneri ve isteklerinizi bizlere iletebilirsiniz. Bizler tamamen sizlere hizmet etmek için ordayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir