2015 En iyi Türkçe mirc Programı

Amerika Birleşik Devletleri Tarafından Türkiye ‘ye 20 kişilik bir ekip gönderildi. Ekip araştırmaları sonucunda 2014 ve 2015 yılından beridir var olan online sohbet programı olarak ödül verilmiştir.

Türkçe mirc programı 2014 yılından ve 2015 yılından itibaren zirveliğini koruyarak liderliğini ön planda tutmaktadır. İnternet dünyasının yeni yüzlerini aramak sadece bir tık kadar uzak. Windows 7 , win xp , vista gibi işletim sistemlerinde  en yaygın bir programdır Türkçe mirc programı.

Türkçe mirc programı neden bu kadar yaygın ?

Türkçe mirc programı uzun yıllardır var olan , bir çok insanın internet cafelerde , half life , Counter strike gibi oyunları oynadığında hemen alıştığı ve bırakmanın acı olduğu bir programdır. Türkçe mirc programı ile bir çok insan bu alemlerde kendi sohbetlerini kurarak , asosyallikten çıkmaktadır. Asosyallik ise,  türkçe mirc programı ile bir çok kişi gruplar halinde ve ya bireyler yüz yüze görüşerek Türkçe mirc programının nimetlerinden faydalanmıştır.

Türkçe Mirc programı eskiden java gibi uygulamalar ile çalışmakta idi. Fakat , Türkçe mirc geliştiricileri tarafından bir çok işletim sistemine adapte edilerek kolay bir kullanım haline gelmiştir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir