6.35 Türkçe mIRC indir

Türkç mirc 6.35

son versiyon ürümdür. virus testlerinden geçirilmiş ve sizlkerin hizmetine sunulmuşturç Gönül rahatlığı sitemizden mircin 6.35 versionunu indirebilirsiniz.

Milyonlarca türkçe mirc 6.35 kullanıcısının birbirleriyle canlı olarak  sohbet etmesini sağlamakta olan programdır.

Sohbet.Net Sohbet odaları ile dostluklar kurabilmeniz kolaylaşmakta olup sürekli yenilik ve yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz bu ortamda sohbet yapabilme fırsatını yakalaya bilirsiniz.

Ayrıca geliş teknoloji ile yapılan türkçe mirc sohbet programı türkiyenin lider ve resmi mirc sitesi olan turkirc.com ayrıcalığı ile sizlerle. Sitemiz her zaman tercih edilen siteler arasında yerini almıştır ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Nasıl indirebilirim ?

Programımızı www.turkirc.com adresinden gönül rahatlığı ile indire bilirsiniz. Her bilgisayar uygun bir şekilde tasarlanmıştır.  Türkçe Mirc 6.35 En renkli hali ile giriş yapacağınız www.Sohbet.Net sohbet odalarında özgürce sohbet edin!

Yukarıdaki indir seçeneğinden veya türkçe mirc indir butonuna tıklayarak hemen indirebilirsiniz. Kurulumu ise oldukça basitttir. sadece ileri seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktı. Masa üstüne otomatik olarak kurulacaktır.

En kaliteli Türkçe Mirc Scriptleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir