6.35 Türkçe mIRC indir

Türkçe mirc 6.35

Türkçe mirc 6.35 son versiyon sürümdür. Bütün virus tarama testlerinden geçirilmiş sizlkerin hizmetine sunulmuşturç Gönül rahatlığı ile sitemizden mircin 6.35 versionunu indirebilirsiniz.

Milyonlarca türkçe mirc 6.35 kullanıcısının birbirleriyle canlı olarak  etmesini sağlamakta olan programdır.

.Net ile dostluklar kurabilmeniz kolaylaşmakta olup sürekli yenilik yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz bu ortamda sohbet yapabilme fırsatını yakalaya bilirsiniz.

Ayrıca gelişen teknoloji ile yapılan türkçe mirc sohbet programı türkiyenin lider resmi mirc olan turkirc.com ayrıcalığı ile sizlerle. Sitemiz her zaman tercih edilen siteler arasında yerini almıştır ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Nasıl indirebilirim ?

Programımızı www.turkirc.com adresinden gönül rahatlığı ile indire bilirsiniz. Her bilgisayar için uygun bir şekilde tasarlanmıştır.  Türkçe Mirc 6.35 renkli hali ile giriş yapacağınız www.Sohbet.Net sohbet odalarında özgürce sohbet edin!

Yukarıdaki indir seçeneğinden veya türkçe mirc indir butonuna tıklayarak hemen indirebilirsiniz. Kurulumu ise oldukça basitttir. sadece ileri seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktı. Masa üstüne otomatik olarak kurulacaktır.

kaliteli Türkçe Mirc Scriptleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.