Altın Renkli Samsung Galaxy S5 Sızdı

Galaxy S5'in donanımı ve tasarımı hakkında çok şey söylendi. Renk seçenekleri tam belli değil ki, bununla ilgili sızıntı oldu. Vodafone envanter sisteminden sızan görüntüde Galaxy S5'in altın rengi listelendi. Fotoğrafta da apacık Samsung Galaxy S5 Gold olarak, iPhone 5S ve HTC One 4G'nin altında gözüküyor. Güney Koreli üretici altın rengi modasına uyarak S5'te de bu seçeneğe yer vermiş. Yeni amiral gemisinde 64 bitlik işlemci, parmak izi sensörü, 16 megapiksel kamera ve QHD (2K) ekranın olması bekleniyor. Cihaz yüksek ihtimalle MWC 2014'te açıklanacak.

Galaxy S5’in donanımı ve tasarımı hakkında çok şey söylendi. Renk seçenekleri tam belli değil ki, bununla ilgili sızıntı oldu. Vodafone envanter sisteminden sızan görüntüde Galaxy S5’in altın rengi listelendi. Fotoğrafta da apacık Samsung Galaxy S5 Gold olarak, iPhone 5S ve HTC One 4G’nin altında gözüküyor.
Güney Koreli üretici altın rengi modasına uyarak S5’te de bu seçeneğe yer vermiş. Yeni amiral gemisinde 64 bitlik işlemci, parmak izi sensörü, 16 megapiksel kamera ve QHD (2K) ekranın olması bekleniyor. Cihaz yüksek ihtimalle MWC 2014’te açıklanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir