Apple, Türkiye’deki ilk mağazasını açtı.

Apple-logo

Dünyaca ünlü teknoloji markası , 'de ilk mağazasını İstanbul Zorlu Center'da açtı. 

Yüzlerce vatandaş merakla beklenen Apple mağazası önünde açılıştan 13 saat önce kuyruk oluşturmaya başladı.

ŞEHİR DIŞINDAN GELENLER VARİstanbul'da bulunan vatandaşların yanı sıra şehir dışından gelen onlarca vatandaş açılış için Zorlu Center'a akın etti. Apple Store mağazasının açılışı saat 10.00'da vatandaşların coşkusuyla yapıldı.

MAĞAZANIN İLK MÜŞTERİSİ HAZIRLIKLI GELMİŞAçılışta saat 21.00'den beri kuyrukta yer alan Mustafa Çelik isimli vatandaş mağazanın ilk müşterisi oldu. Tezarruatlar eşliğinde mağazaya alınan Mustafa Çelik, “Geceyi arkadaşlarımızla beraber burada geçirdik. Kahvemizi, meyvemizi getirdik. Apple Store dünyada çok önemli bir yere sahip. Türkiye'de ilk mağazası, önemsediğimiz için geldik. Eğlenceli bir gece, güzel bir anı oldu bizim için” dedi.

İstanbul'da Apple Store açılacağını duyduğu andan beri beklediğini belirten İrem Ataç, “Çok heyecanlıyız. Saat 05.00'ten itibaren kuyrukta bekliyoruz. Biz yakında oturuyoruz ama uzaklardan gelen arkadaşlarımızın da olduğunu duyduk. Herkesin çok mutlu olduğunu düşünüyorum” şeklinde konuştu.

“ADANA'DAN GELDİK”Apple Store mağazasının açılışı için Adana'dan gelen Aziz ve Uğur Mert ise saat 03.00'ten beri beklediklerini belirterek, “Merakla bekliyoruz. Sürprizlerini bekliyoruz. Çok üşüdük, biraz rezil olduk ama değer” diye konuştu. Mağazayı gezen vatandaşlar Apple'nin ürünlerine ilgi gösterdi.(Türkçe .)

5872792_99006289

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir