Asus Çerçevesiz Monitörünü Tanıttı

MX25AQ, 2560 x 1440 çözünürlüğü ve çerçevisiz tasarımıyla, görüntü deneyimini üst seviyeye çıkarmak istiyor. Monitör, AH-IPS panele ve 300-nitlik maximum aydınlık değerine sahip. Ayrca 178-178 görüntüleme çısına sahip olması ve 75HZe kadar yenileme da televizyonun dikkat çeken özelliklerinden. Designo MX25AQ'nun tepkime süresi ise sadece 5 milisaniye.

Çerçevesiz yapısı aynı zamanda monitörün oldukça ince olmasını sağlıyor. Uçtan uca çerçevesiz yapıya sahip panel, sadece 0.1cm kalınlığında. Televizyonun giriş seçeneklerini ise; DisplayPort 1.2, çiftli HDMI portu ve HDMI/MHL 2.0 oluşturuyor. Böylece hem görüntü çıkışı alırken, sorunsuz bir şekilde de mobil cihazlarınızı şarj edebiliyorsunuz.

ASUS Eye Care teknolojisinden de yararlanan Designo MX25AQ, uzun saatlar boyunca rahat bir kullanım sunmayı hedefliyor. ASUS Eye Caregözünüzü yormayan ve böylece baş ağrsının, göz yanmasının ve göz kızarklğının önüne geçmeyi amaçlayan bir teknoloji. Son olarak monitörün stereo bir hoparlöre sahip olduğunu belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir