Bedava Sohbet Sitelerinde Görüşmeler Nasıl Oluyor?

chat beleş

Bedava Sohbet Odalarında Görüşme Nasıl Oluyor ?

Bedava Sohbet Odalarında Sesli Görüntülü Sohbet şansınız bulunuyor. Odalarda İstediğiniz kişiyle yazışabilir veya Görüntülü olarak bedava sohbet fırsatını yakalayabilirsiniz. İsterseniz Kendiniz oda açabilir ve karşılıklı konuşma fırsatını yakalayabilirsiniz. Sitemizde Argo ve küfürlü konuşmak yasaktır. Seviyesizlik yapanlar moderatör arkadaşlarımız tarafından cezalandırılacaktır.

Chat Odalarında Mikrofon Alarak Genele Konuşma Nasıl Oluyor ?

Bedava Chat odalarımızda Sesli olarak konuşmak için premium(VIP) üye olmanız gerekmektedir. Mikrofon ile konuşabilme yetenegine sahipseniz moderator arkadaşlarımız tarafından DJ kadrosuna alınabilir. Ve bu muhteşem ortama renk katmaya katılabilirsiniz. Mikrofon alabilmeniz için stereo ses ayarlarınız yapılmış olması gerekmektedir. Eğer stereo ayarlarınızı yapmayı bilmiyorsanız yine moderator arkadaşlarımızdan Destek alabilir ve ayarlarınızı sorunsuz bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Premium (VIP) Üye Nasıl olabilirim ?

Premium(VIP) üye olabilmeniz için belli bir miktarda para yatırmanız gerekmektedir. Bu ücret değişkenlik gösterebilir ve site üzerinden online olarak gerçekleştirilebilir. Konuyla ilgili sohbet odaları yetkilisi arkadaşlardan daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Premium(VIP) Üyeliğin Avantajları Nelerdir ?

Premium(VIP) üyelerin avantajları aşagıda şöyle sıralayabiliriz.

VIP (Premium) Özellikleri

Kendi odanızı oluşturabilme imkanı…

Özelde sesli ve görüntülü bir şekilde sohbet edebilme imkanı…

Sınırsızca özeli açık olan herkese mesaj yollayabilme imkanı..

General ve özel odalarınızda mikrofonla müzik yayını yapabilme imkanı..

Kullanıcılar Tarafından Rahatsız Edilirsem Ne Yapabilirim ?

Eğer sitede birinin sizi üsteleyerek rahatsız ettiğini düşünüyorsanız. Kanalda bulunan Er ve E nickinde Bulunan Admin nickindeki kişilere rahatsızlığınızı bildirebilirsiniz. Sorununuz en kısa sürede çözülecektir ve gereken işlemler yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir