BoomBass Hoparlör

Tayvan menşeli telefon üreticisi HTC, BoomBass adındaki taşınabilir Bluetooth hoparlörünü tanıttı. Hoparlörün özelliklerini haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Tayvanlı telefon üreticisi HTC, One modelinde kullanmış olduğu BoomSound ses teknolojisinden ilham alarak geliştirdiği BoomBass taşınabilir hoparlörünü görücüye çıkardı. Bluetooth 3.0 ve NFC destekli bu küp şeklindeki hoparlör, 1.200 mAh bataryadan gücünü alıyor.

Tasarımında gri ve kırmızı renkler kullanılan taşınabilir hoparlör, 9 saate yakın bir müzik deneyimi sunuyor. Micro USB yuvasından şarj edilen BoomBass, görünüşe göre Beats Audio ve HTC işbirliği ile geliştirilen BoomSound teknolojisinden bir adım daha ileri bir müzik deneyimi sunacak. HTC’nin BoomSound teknolojisine sahip bir telefon ve BoomBass aksesuarını kullananlar, bir açıdan 2+1 ses sistemine sahip olacak. Cihaz üzerindeki stereo hoparlörü uydu gibi kullanacak sistem, bass sesleri ise BoomBass adlı harici Subwoofer’dan verecek.

HTC, BoomBass‘ın fiyatı hakkında bir açıklama yapmaktan çekinirken, taşınabilir hoparlörün Ekim ayının ortalarına doğru Avrupa ülkelerinde satışa çıkacağının müjdesini verdi.

boohams

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir