Casio WSD-F10 Akıllı Saat Duyuruldu

Las Vegas’ta düzenlenen CES 2016’da fuarın kapsamında duyuru yapan markalardan biri de Casio oldu. Saat sektörünün köklü firmalarından biri olan Casio’da akıllı saat pazarına girişini yaptı. Casio WSD-F10 isimli akıllı saat, piyasadaki diğer akıllı saatlere kıyasla dış ortamlara daha dayanıklı yapısıyıla farklılık yaratacak gibi görünüyor.

1452046314_casio-wsd-f10-1.jpg

CES 2016: Casio WSD-F10 Akıllı Saat Duyuruldu

Oldukça şık ve dayanıklı bir tasarıma sahip olan Casio WSD-F10 modelinde 1.32 inç boyutlu 300 x 320 çözünürlüğe sahip çift katmanlı ekran yer alıyor. Renkli ve siyah beyaz kullanım modu kullanma imkanı sunan Casio, WSD-F10 modeli ile Timepiece Mode adını verdiği güç tasarrufu modu ile 30 güne kadar pil ömrü vaadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> Samsung Gear S2 iOS Desteği Resmileşti

Android Wear işletim sistemli akıllı saatler arasında, dayanıklılık anlamında en iddialı model olan Casio WSD-F10 modeli, suya ve toza karşı dayanıklı olarak geliştirildi ve 50 metreye kadar suya dayanıklı olduğu açıklandı. Amerikan Savunma Bakanlığı’nın MIL-STD-810 standartları kapsamında da bu özellikleri onaylanan saat, zorlu ortamlarda akıllı saat kullanımına elverişli yapısıyla farklı bir sınıfta yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir