Casio WSD-F10 Akıllı Saat Duyuruldu

Las Vegas’ta düzenlenen ’da fuarın kapsamında duyuru yapan markalardan biri de oldu. Saat sektörünün köklü firmalarından biri olan Casio’da akıllı saat pazarına girişini yaptı. Casio WSD-F10 isimli akıllı saat, piyasadaki diğer akıllı saatlere kıyasla dış ortamlara daha dayanıklı yapısıyıla farklılık yaratacak gibi görünüyor.

1452046314_casio-wsd-f10-1.jpg

CES 2016: Casio WSD-F10 Akıllı Saat Duyuruldu

Oldukça şık dayanıklı bir tasarıma sahip olan Casio WSD-F10 modelinde 1.32 inç boyutlu 300 x 320 çözünürlüğe sahip çift katmanlı ekran yer alıyor. Renkli ve siyah beyaz kullanım modu kullanma imkanı sunan Casio, WSD-F10 modeli ile Timepiece Mode adını verdiği güç tasarrufu modu ile 30 güne kadar ömrü vaadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> Samsung Gear S2 iOS Desteği Resmileşti

Wear işletim sistemli akıllı saatler arasında, dayanıklılık anlamında iddialı model olan Casio WSD-F10 modeli, suya ve toza karşı dayanıklı olarak geliştirildi ve 50 metreye kadar suya dayanıklı olduğu . Amerikan Savunma Bakanlığı’nın MIL-STD-810 standartları kapsamında da bu özellikleri onaylanan saat, zorlu ortamlarda akıllı saat kullanımına elverişli yapısıyla farklı bir sınıfta yer alacak.

No tags for this post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir