Facebook’ta Arkadaşlık İsteğinizi Kabul Etmeyen Kişileri Nasıl Görebilirsiniz?

Facebook'ta gönderdiğiniz arkadaşlık isteğini kabul etmeyen kişilerin olduğu bölümü nasıl görebileceğinizi anlattık.

Daha önce tanışık olduğunuz kimseye Facebook üzerinden arkadaşlık gönderdiğinizde muhtemelen kabul edecektir. (içten içe size gıcık olmuyorsa tabii) Fakat de ‘hmm çok güzel hatunmuş, dur bi arkadaşlık göndereyim' ya da ‘ay ne yakışıklı oğlan, acaba arkadaşlık isteği göndersem kabul eder ?' diye düşünerek tanışmak istediğiniz kişilere arkadaşlık isteği gönderdiğiniz de elbet olmuştur. Eğer öylediğim örneklerden bir tanesini yaptıysanız, muhtemelen hala kabul edilmemiş arkadaşlık istekleriniz bulunuyor.

Biraz can sıkıcı bir durum olduğunun farkındayım fakat yapacak bir şey yok, o kişi arkadaşlık isteğinizi kabul etmemiş. Bu kişi ya da kişilerin olduğu listeye aslında basit bir şekilde ulaşabilir, isteklerinizi geri alıp dilerseniz etmeyi bırakabilirsiniz.

Bu bölüme ulaşabilmek için öncelikle Facebook profilinizdeki ‘Arkadaşlık istekleri' bölümüne tıklayın.

En alt kısımda ‘ünü Gör' kısmı var, sonra bu bölüme tıklayın.

Sol üst kısımda ‘Gönderilen İstekleri Gör' kısmını göreceksiniz. Buraya tıkladığınızda, bu zamana kadar göndermiş olduğunuz arkadaşlık isteğinizi kabul etmeyen kişileri göreceksiniz. Yalnız kabul edilmiş isteklere bu bölümden ulaşamıyorsunuz, yani aklınızda ‘gönderdiğim tüm arkadaşlık isteklerini göreceğim galiba' gibi bir izlenim oluşmasın. Yalnızca kabul etmeyen kişilerin bulunuyor.

Alıntıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir