Facebook’ta Arkadaşlık İsteğinizi Kabul Etmeyen Kişileri Nasıl Görebilirsiniz?

Facebook’ta gönderdiğiniz isteğini kabul etmeyen kişilerin olduğu bölümü nasıl görebileceğinizi anlattık.

Daha önce tanışık olduğunuz kimseye Facebook üzerinden gönderdiğinizde muhtemelen kabul edecektir. (içten içe size gıcık olmuyorsa tabii) Fakat bir de ‘hmm çok güzel hatunmuş, dur bi arkadaşlık göndereyim’ ya da ‘ay ne yakışıklı oğlan, acaba arkadaşlık isteği göndersem kabul eder mi?’ diye düşünerek tanışmak istediğiniz kişilere arkadaşlık isteği gönderdiğiniz de elbet olmuştur. Eğer son söylediğim örneklerden bir tanesini yaptıysanız, muhtemelen hala kabul edilmemiş arkadaşlık istekleriniz bulunuyor.

Biraz can sıkıcı bir durum olduğunun farkındayım fakat yapacak bir şey yok, o kişi isteğinizi kabul etmemiş. Bu kişi ya da kişilerin olduğu listeye aslında bir şekilde ulaşabilir, isteklerinizi geri alıp dilerseniz etmeyi bırakabilirsiniz.

Bu bölüme ulaşabilmek için öncelikle Facebook profilinizdeki ‘ istekleri’ bölümüne tıklayın.

En alt kısımda ‘Tümünü Gör’ kısmı var, sonra bu bölüme tıklayın.

Sol üst kısımda ‘Gönderilen İstekleri Gör’ kısmını göreceksiniz. Buraya tıkladığınızda, bu zamana kadar göndermiş olduğunuz isteğinizi kabul etmeyen kişileri göreceksiniz. Yalnız kabul edilmiş isteklere bu bölümden ulaşamıyorsunuz, yani aklınızda ‘gönderdiğim tüm arkadaşlık isteklerini göreceğim galiba’ gibi bir izlenim oluşmasın. Yalnızca kabul etmeyen kişilerin listesi bulunuyor.

Alıntıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir