Firefox Hello ile Anında Mesajlaşın

Firefox’un yeni güncellemesi Windows, Mac, Android Linux için kullanıcılara sunuldu. Popüler web tarayıcısı yeni sürümü ile artık daha stabil ve daha ram dostu bir form sergiliyor. Ayrıca Firefox Hello adlı kullanıcıların hizmetine sunuldu. Artık tarayıcımıza gömülü bir mesajlaşma programı sayesinde dünyanın herhangi bir lokasyonundaki Firefox kullanıcısı ile iletişime geçebileceğiz.

Sesli görüntülü konuşma artık Firefox’ta
Şu an beta aşamasında olan Telefonica ile ortak olarak geliştirildi. VoIP özelliğini de Telefonica’dan alan Firefox Hello, pratik mesajlaşma için çok güzel düşünülmüş bir çalışma. sadece Firefox kullanıcılarını kapsıyor. arayüzü ve hızlı iletişim arayanların isteğine karşılık veren ve bunu tarayıcı üzerinden gerçekleştiren Firefox Hello hem bellekte gereksiz yer işgal etmiyor, hem de videolu aramalara da zemin sağlıyor.

Yeni uygulamayı kullanabilmek için Firefox’un son güncellemesine ihtiyacınız var. Yükseltme sonrasında menu sekmesinden gülümseyen surat butonuna tıklayarak Firefox Hello’yu kullanmaya başlayabilirsiniz. Tarayıcı tabanlı yeni mesajlaşma uygulaması oldukça kullanıcı dostu. Aşina olmanız zaman almayacak. Bu sayede artık Firefox kullanıcıları aynı tarayıcıya sahip olanlar ile her an pratik bir yolla iletişim sağlayabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir