Firefox Hello ile Anında Mesajlaşın

’un yeni güncellemesi Windows, Mac, Android ve Linux için kullanıcılara sunuldu. Popüler web tarayıcısı yeni sürümü ile artık daha stabil ve daha ram dostu bir form sergiliyor. Ayrıca Firefox adlı uygulama kullanıcıların hizmetine sunuldu. Artık tarayıcımıza gömülü bir mesajlaşma programı sayesinde dünyanın herhangi bir lokasyonundaki kullanıcısı ile iletişime geçebileceğiz.

Sesli ve görüntülü konuşma artık Firefox’ta
Şu an beta aşamasında olan uygulama Telefonica ile ortak olarak geliştirildi. VoIP özelliğini de Telefonica’dan alan Hello, ve pratik mesajlaşma için çok güzel düşünülmüş bir çalışma. Uygulama sadece kullanıcılarını kapsıyor. Basit arayüzü ve hızlı iletişim arayanların isteğine karşılık veren ve bunu tarayıcı üzerinden gerçekleştiren Firefox hem bellekte gereksiz yer işgal etmiyor, hem de videolu aramalara da zemin sağlıyor.

Yeni uygulamayı kullanabilmek için ’un son güncellemesine ihtiyacınız var. Yükseltme sonrasında menu sekmesinden gülümseyen surat butonuna tıklayarak Firefox ’yu kullanmaya başlayabilirsiniz. Tarayıcı tabanlı yeni mesajlaşma uygulaması oldukça kullanıcı dostu. Aşina olmanız zaman almayacak. Bu sayede artık kullanıcıları aynı tarayıcıya sahip olanlar ile her an pratik bir yolla iletişim sağlayabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir