Geveze Mirc Script

geveze chat indir

Merhaba arkadaşlar, bügün sizlere geveze mirc indir kurulumunu anlatacağım. Gün içerisinde sıkıldığınızda kafanızdakileri dağıtıp konuşabilecek bir yer mi arıyorsunuz.? O zaman yazımızı takip edin.

Işten bunaldınız yada evde çokmu canınız sıkıldı? Tanışacak yeni bay/bayan arkadaş mı arıyorsunuz? Aradığınız her şey  bir tık kadar uzaklıkta. Sizlerde Geveze mirc indirip sohbet sunucumuza bağlanarak yeni yüzlerce arkadaş edinebilirsiniz.  Peki nedir bu sohbet sunucusu.

Online Geveze Sohbet Programı

Seviyeli saygı çerçevesi içinde sohbet platformu olan sohbet.net ‘e davetlisiniz . Geveze Mirc indirerek hemen konuşmaya başlayabilirsiniz. Geveze Mirc sizin güvenliğinizi sizden daha çok düşünmektedir. Geveze mircin en büyük özelliği avantajı kullanımının kolay oluşu ve %100 türkçe olmasıdır. Çeşitli ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz kendinize ait özel kanal açabilirsiniz veya Global bir kanal kiralaya bilirsiniz..

Ayrica sizlere daha iyi hizmet verebilmek için profesyonel #Help ve #Operhelp departmanlarıyla 7/24 online yardım alabilirsiniz. Geç kalmadan sizde geveze mirc indirerek aramıza  katılın farkımıza tanık olun.

Yapmanız gereken yukardaki indir linkini tıklayarak geveze i bilgisayarınıza indirmek. İndirdiğiniz dosyayı tıklayıp setup dosyasını çift tıkladığınızda olarak bilgisayarınıza kurulacaktır.

Masa üstüne programın logosu gelecektir. üzerini tıklayıp açılan pencereye nickinizi yazmanız yeterli olacaktır. Geveze mIRC ile sohbete bağlanmak bu kadar kolay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.