Göbek Deliğiyle İlgili Yeni İddia!

Özge Ulusoy'un göbek deliğinin normalden yüksekte oluşu tartışma yarattı.

 

Özge Ulusoy'un göbek deliğinin normalden yüksekte oluşu tartışma yarattı. Uzmanlar, “Bu sağlık problemi değil; kalıtımsal olabilir” diyor

Sevgilisi Hakan Baş'la Bodrum'da tatil yapan Özge Ulusoy'un göbek deliği, sosyal medyada tartışma konusu olmuştu. Ulusoy'un duş alıp şezlonga doğru yürürken çekilen fotoğraflarını görenler, Twitter'da ilginç yorumlar yapmıştı.

“GÖBEĞİMİ SEVİYORUM”

Ünlü manken ise cevap olarak göbek deliği olmayan manken Karolina Kurkova'nın ını Twitter'da paylaşıp “Allah vergisi, ne yapalım. Ben göbeğimi seviyorum” diye yazmıştı. Biz de Özge Ulusoy'un yüksekte olan göbek deliğini uzmanlara sorduk. Uzmanlar ise bu durumun fizyolojik bir bozukluk olmadığı konusunda hemfikir. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı . Dr. İlker Manavbaşı şu açıklamayı yaptı: “Göbek deliği doğumun ardından göbek kordonunun düşmesini takiben karın ön duvarının merkezinde oluşan çukurluktur. Önden bakıldığında; göbek deliğinden geç düşey çizgi, karnı iki eşit parçaya böler. Göbek deliği yatay eksende ise kalça kemiklerinin en üst hizasından geçen hayali çizginin üzerindedir. Bazı kişilerde ise daha yukarıda veya aşağıda olabilir.” Manavbaşı, bundan rahatsız olanların ameliyatla göbek deliğini istenilen yüksekliğe getirtebileceğini de söyledi. Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Serhat Tuncer ise şu yorumda bulundu: “Bikini modeli ve bireyin duruşu göğüsleri sarkık gibi gösterdiği için fotoğrafa öyle yansımış. Sağlık problemi değil; kalıtımsal olabilir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir