ideal Sohbet Programı

İdeal bir Sohbet programı nedir? Ne Amaçla Kullanılır ?

Türkiye ‘nin büyük bir kesimi internet cafe , dolaşımlarda kullanabilecekleri programları tercih etmektedir. Asıl var olan , kolay kullanıma sahip bir arayüzdür. Uzun zamandır kullanıcılara oylar sunan Ekibimiz , yapılan araştırmalar sonucunda bireylerin sade arayüze sahip mirc programını tercih ettikleri gözlemlenmektedir. Bir çok şehir de yapılan araştırmalar sonucunda işletim sistemlerinde en çok sohbet programları tercih edilmektedir. Türkçe mirc programına büyük bir talep geldiğinden dolayı , Yapımcı ekibimiz Türkçe mirc programını çeşitli düzenlemeler sonucunda bir arayüze çevirerek kullanıcıların gözlerini yormayan çeşitli temalar entegre etmiştir.Türkçe Mirc programından bir görüntü

Yukarı da görüldüğü üzere , HelpOper v3 Mirc programında temalar bölümünden kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. İdeal bir Türkçe kendi içerisinde çeşitli temalar ile kullancıılara kolaylık sağlayan bir programdır.

Türkçe Turkirc ekibi tarafından çeşitli geliştirmeler ile her zaman ileriye dönük projeleri kapsamaktadır. Turkirc  : Türkiye ‘nin Resmi mirc indirme adresidir.

Çeşitli yelilikler ile bir adım daha ileri!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir