İnstagram çoklu hesap desteğini test ediyor!

Çoğu insanın yerine birden fazla sosyal medya hesabı bulunabiliyor. Bu durum Instagram için de geçerli. Bunun farkında olan Instagram çoklu desteğini test ediyor.

Police ve Droid Life sitelerinin verdiği habere göre, çoklu seçeneği şu an için 7.12.0 versiyonunu kullanan belirli Instagram kullanıcıları için sunuluyor. Bu, sadece test kullanıcılarının çoklu hesap özelliğinden yararlanabildiği anlamına geliyor. Seçenekler içinde en alta doğru ilerleyen kullanıcılar çoklu hesap seçeneğini görme fırsatına erişiyor.

Şu an için Instagram kullanıcılarının kişisel hesaplarıyla işleri için kullandıkları diğer hesapları arasında geçiş yapmaları için Instagram uygulamasında bir hesaptan tamamen çıkmaları, daha sonra da diğer bilgileriyle yeniden giriş yapmaları gerekiyor.

Tabii ki, uygulamasında böyle bir özelliğin görülmüş olması Instagram’ın bu özelliği mutlaka sunacağı anlamına gelmiyor. Ancak son zamanlarda üçüncü taraf uygulamalara karşı yaklaşımını değiştiren Instagram’ın bu özelliği getirmesi kaçınılmaz ve gerekli gibi görünüyor.

No tags for this post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir