İnstagram çoklu hesap desteğini test ediyor!

Çoğu insanın bir yerine birden fazla sosyal medya hesabı bulunabiliyor. Bu durum Instagram de geçerli. Bunun farkında olan Instagram çoklu hesap desteğini test ediyor.

Police Droid Life sitelerinin verdiği habere göre, çoklu hesap seçeneği şu an 7.12.0 versiyonunu kullanan belirli Instagram sunuluyor. Bu, sadece test kullanıcılarının çoklu hesap özelliğinden yararlanabildiği anlamına geliyor. Seçenekler içinde en alta doğru ilerleyen kullanıcılar çoklu hesap seçeneğini görme fırsatına erişiyor.

Şu an için Instagram kullanıcılarının kişisel hesaplarıyla işleri için kullandıkları diğer hesapları arasında geçiş yapmaları için Instagram uygulamasında bir hesaptan tamamen çıkmaları, daha sonra da diğer hesap bilgileriyle yeniden giriş yapmaları gerekiyor.

Tabii ki, uygulamasında böyle bir özelliğin görülmüş olması Instagram’ın bu özelliği mutlaka sunacağı anlamına gelmiyor. Ancak son zamanlarda üçüncü taraf uygulamalara karşı yaklaşımını değiştiren Instagram’ın bu özelliği getirmesi kaçınılmaz gerekli gibi görünüyor.

No tags for this post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.