iOS 13.1.3 yayınlandı

iOS 13.1.3 yayınlandı! Kullanıcıların yüzü güldü

iOS 13.1.3 yayınlandı! Kullanıcıların yüzü güldü

bir yandan iOS 13.2 sürümünü test ederken, diğer yandan iOS 13.1 için güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. İki hafta önce yayınlanan iOS 13.1.2 sürümünün ardından bu kez kullanıcıların karşısına iOS 13.1.3  çıkıldı.

Tabi, bununla birlikte iPadOS 13.1.3 sürümü de iPad kullanıcılarına sunuldu. Güncellemenin detaylarına geçmeden önce ’ın iPhone modelleri için sadece bir ay içerisinde beş güncelleme yayınladığını belirtmek isteriz.

iOS 13.1.3 sorunları ortadan kaldırdı

E-postalarda toplantı davetinin açılmamasından, arama geldiğinde telefonun çalmasının veya titremesinin engellenmesine kadar birçok sorun gideriliyor.

Watch’ta bildirimlerin alınamamasına ve eşleşme sağlanamamasına neden olan sorun giderilirken, artık gün ışığından yararlanma saati ayarlandıktan sonra sağlık uygulamasındaki veriler doğru bir şekilde görüntülenebiliyor.

Bluetooth bağlantısının kesilmesine ve iCloud yedeklemesini geri yüklerken uygulamaların ve sesli notların indirilememesine neden olan sorunda giderildi. Kısacası Apple, iOS 13.1.2’de ortaya çıkan sorunları bu sürüm gideriyor.

Yukarıda belirttiğimiz sorunların büyük bir bölümü kullanıcıların mağduriyet yaşamasına neden olmuştu. destek forumlarında konu açan kullanıcılar bataryanın hızlı boşaldığını ve çağrıları cevaplayamadıklarını belirtiyorlardı.

iOS 13.1.3 sürümü tüm bu sorunların ortadan kaldırıldığını söyleyebiliyoruz.

iOS 13.1.3 güncellemesini alan iPhone modelleri

iOS 13 güncellemesini alan tüm iPhone modellerine geldi. Tabi, iOS 13 sürümünü henüz yüklemediyseniz, bu güncelleme için çok daha büyük bir boyut  karşı karşıya kalacaksınız.

– iPhone  XS, XS Max, XR, X
– iPhone  8
– iPhone  8
– iPhone  7
– iPhone  7
– iPhone  6S
– iPhone  6S Plus
– iPhone  SE
– iPod touch (7. jenerasyon)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.