iPhone 5C kapları tasarlandı

Şekilleri hakkında ipucu veren iPhoen kapları oldukça şık görünüyor

1375879131_apple

iPhone’lar en çok söylentileri gelen telefonlar arasında. 5 çıktıktan neredeyse bir ay sonra başlayan söylentiler telefon çıkana kadar da devam edeceğe benziyor. Telefonun resimlerinin gerçek olduğu neredeyse kesin ve tarihi ve diğer konular da internete sızdırılan bilgiler arasında bulunuyor.

5C’nin ile birlikte geleceği ve modelinin plastik versiyonu olacağı belirtiliyor. Bir Apple cihaz ne kadar olabilir bilemiyoruz fakat 5C’nin plastik olmasındaki asıl amaç ucuz bir piyasa sunması olacak. 10 Ekim’de tanıtılacağı düşünülen yeni iPhone’un tasarımcılarından gelen kapak resimleri bulunuyor.
Amazon’dan daha telefon satılmadan satışa çıkan kılıflar yeni iPhone’un şekli hakkında da ipucu veriyor fakat asıl hayal kırıklığına neden olan kısım tasarımda çok bir değişiklik olmaması diyebiliriz.

Aslında iPhone’un tasarımını değiştirmemesini bekleyen bir kullanıcı kitlesi de mevcut. Orijinal ve kullanışlı bir tasarımının olduğu düşünülüyor ve beğeniliyor. Ancak yeni telefonlara ulaşarak biraz büyümesi güzel olabilir.

No tags for this post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir