Iphone İçin Fotoğraf Makinesi

Ricoh'un IFA 2013 etkinliklerinde tanıttığı Theta adlı kamera ile 360 derece fotoğraf ç , iPad ve iPod touch cihazınıza gönderebiliyorsunuz.

Teknoloji adına çok sansasyonel bir hafta anlamına gelen Berlin'deki tüketici elektroniği fuarı IFA 2013'de sürprizlerin ardı arkası kesilmiyor. Tanıtılan yeni bir aygıtta sadece 100 dolara 360 derece fotoğraf çekip Wi-Fi ile iOS cihazınıza göndermeye ne dersiniz? Ricoh'un yeni kamerası Theta ile bu mümkün. Üstelik OS uyumluluğu da yakında…

Ricoh Theta, 360 derece fotoğraf çekip bunu bir iOS uygulamasını da kullanarak iPhone, iPad ve iPod modellerine aktarmanıza olanak tanıyor. Kendi dahili hafızasındaki fotoğrafları böylelikle direkt iOS cihazınıza aktarıp, dilediğiniz gibi düzenlemeler yapıp sosyal medya da paylaşabilir veya kendi kişisel arşivinizi oluşturabilirsiniz. Peki Ricoh'ta son yıllarda gittikç artan bu tür inovatif hamlelerin ardında yatan ne?

Ricoh, geçtiğimiz yıllarda ünlü fotoğraf makinesi markası Pentax'ı satın almasının da katkı sağladığı inovasyon gücünü yıldan yıla daha üst seviyelere çıkarmayı başardı. Özellikle son yıllarda ortaya çıkan “trendlere uyum” konusundaki pozitif şirket stratejileri de Ricoh'a önemli katkılar sağladı. Bu noktadan çıkışla firmanın son ürünlerinden Theta, fotoğraf ve sosyal medyayla ilgili kimselere eğlenceli bir bakış açısı getiriyor.

iphone-kamera

No tags for this post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir