LG G5’in arkasında çift kamera olacak!

yeni nesil amiral gemisi G4‘ü geçtiğimiz yıl Nisan ayında tanıtmıştı. Bu yıl ise G5‘in tanıtılması Nisan ayından daha önce olacak gibi görünüyor. Dünya Mobil Kongresi ‘da tanıtılacağı düşünülen G5‘in tasarımı hakkında detaylar aksesuar üreticilerinden gelen dahilinde şekillenmeye başladı.

Ortaya çıkan silikon kılıflara göre LG G5‘in arkasında iki adet kamera lensi bulunacak. Bu kamera lenslerinin Huawei‘nin efsane telefonu Honnor 6 Plus‘ta olduğu gibi aynı anda çalışıp çalışmayacağını oldukça fazla merak ediyoruz.

Bildiğiniz gibi LG, V10‘da önde iki kamera kullanmıştı ama bu kameralar aynı anda çalışmak yerine biri  geniş açı biri de dar açıyla çekim imkanı sağlıyordu. Dar açıyla kim çekmek ister bu tam soru işareti olsa da firma V10‘da böyle bir tercihte bulunuyordu. Umarız LG G5‘in arkasında bulunan 2 kamera sensörü'nden tek bir görüntü alabiliriz. Bu kameralardan birisi HTC'nin One M8'de ve One M9+'da olduğu gibi alan derinliği sağlayacaksa daha şimdiden eleştirilerimin hedefi olacaktır…

Bu görüntülere göre LG G5‘in Type-C bağlantı noktasına sahip olacağını görüyoruz. Hoparlörün alt kısma yerleştirilmesi ise acaba LG G5‘in pilinin sabit olacağı soru işaretini beraberinde getiriyor.

1453748783_screenshot4.png

Dilerseniz üreticilerin sızdırdığı LG G5'in bumper kılıflarına göz atalım…

No tags for this post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir