mIRC MP3 Cutter v1.0b

Cutter v1.0b

İsminden de anlaşılacağı üzere mp3(wav vs.da keser) kesme programı. mIRC ile daha önce yazıldığını düşünmediğim/görmediğim, boş vaktimde can ıkıntısından bir anda aklıma gelen geldiğine pişman olduğum, uzattıkça uzatıp en sonunda tamam deyip yayımlamaya karar verdiğim snippet-dan bozma showcase/addon-dur kısacası.

Program dili ingilizce-dir. “Sen bir Türk kodlayıcısı olarak neden Türkçe yazmıyorsun kardeşim?!” şeklinde soran/soracak arkadaşlara şimdiden zamanla inşallah oda olur deyip tanıtıma geçiyorum(en sevmediğim kısım burası ne yazıkki)

Kod, pc-win üzerinde yazılmıştır. Herhangi bir (yapılandırma dosyası) com/run vb. yani external çalışan veya gerek duyan bir bölümü yoktur.

Kullanımı basittir. Şöyleki;

Open MP3 butonundan mp3 dosyasını seçiyorsunuz, sonra Play butonu ile mp3 dosyasını yürütüp(play edip) Begin butonu ile kesilecek başlangıç kısmını belirliyorsunuz. Devamında End butonu ile bitiş kısmını belirleyip, İster Ply Slc. butonu ile kesilen kısmı play ediyorsunuz veya gerek yok deyip Save Slc. butonu ile kesilen kısmı belirttiğiniz klasör gövdesine kayıt ediyorsunuz. Son olarak istersen reset butonu ile aralıkları(seçilen kısımları) sıfırlayabilirsin.

Yok ben görsellikle iş yapmak istemiyorum diyorsanız;

Gibi (kesmek istediğiniz saniyeler aralığı oluyor bunlar, siz belirleyeceksiniz) bir , enter girdiğinizde seçebileceğiniz mp3/wav vb. dosyasını kesebilirsiniz.

indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir