mIRC Sohbet

 

Gerçek şu ki, her ne kadar akıllı telefonlar kullansakta, her ne kadar facebook bir alışkanlık haline gelse de, her ne kadar twitter’a giriş kolay olsada, mIRC sohbet vazgeçilmezler arasındadır. Türkçe mIRC indirip siz de hemen bu güzel ortama katılın. Chat yapmak isteyen kullanıcıları aynı platform içerisinde belirli kurallar ile ortak bir diyaloğa yönlendirmek yıllardır çoğu kişinin hayalidir.

 

Bu anlamda sunucular içerisinde kanalların sahibi olabilirsiniz ve kanalınızı yönetme şansı bulacaksınız. Düşünsenize, yüzlerce kişi sizin kontrolünüzde bir kanalda belirlediğiniz bir sohbet üzerinden paylaşımlarda bulunuyor. IRC’e takılan insanların her birinin farklı fikirleri vardır elbet ancak şu bir gerçek ki, normal yaşantımızda olamadığımız bazı anları IRC’de yaşıyoruz. Etrafımıza yansıtamadığımız mutsuzlukları bu platformada dile getiriyor, belki de hiç kimseye anlatmayacağım dediğimiz şeyleri hiç tanımadığımız birine anlatma ihtiyacı duyuyoruz. Ne kadar ihtişamlı öyle değil mi?

 

Tıpkı bir roman gibi aslında. Kahraman sizsiniz ve size uygun chat arkadaşı ya da arkadaşları bulup yolunuza devam ediyorsunuz. Yolunuza derken sohbetinizi kastediyorum elbette. Belki en çok konuşmak istediğiniz ama konuşamadığınız konuyu mIRC dosttlarınızla konuşabiliyorsunuz, paylaşabiliyorsunuz. hani derler ya acılar paylaştıkça azalır, sevinçler paylaştıkça büyür, işte biz her konuda sizinle olmaya kararlıyız ve bu platformda en yeni şekilde hep karşınızda olacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir