Nokia’dan üç telefon daha!

fft2mm3739356

Nokia, yeni Lumia'ları ve tabletinin yanında, bu 3 telefonu da sessiz sedasız tanıttı!

 

bugünkü Nokia etkinliğinde tüm gözler yeni Lumia'larda olsa da, Nokia aslında üç cep daha tanıttı. Yeni Asha 500, 502 ve 503, her zaman olduğu gibi gelişmekte olan bölgeleri hedef alıyor ve akıllı ceplerdekine benzer işlevleri ucuza sunmayı amaçlıyor.
Üçlü arasındaki en cep Asha 500, 69 dolarlık fiyat etiketine sahip. 2.8 inç QVGA ekranla gelen telefon, 2 megapiksellik bir arka kamera sunuyor. En pahalı seçenek ise 99 dolarla Asha 503. Asha 503'ün fiyatını En pahalı seçenek ise 99 dolarla Asha 503. Asha 503'ün fiyatını artıran en önemli ek işlevi, dört bant HSPA ını desteklemesi. 3 inç'lik ı Gorilla 2'yle korunan Asha 503, LED flaşlı 5 megapiksellik bir kameraya sahip. Bu arada fiyatların cihazların yurtdışındaki fiyatları olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Yeni Asha'ların tasarımları Asha 501'den çok farklı olmasa da çok önemli bir fark var: Cihazların dışında kutuya benzer, saydam bir plastik tabaka bulunuyor. Daha önce diğer ceplerde pek görmediğimiz bu plastik kasa, alt taraftaki gövdeyi çizilmelere ve yıpranmalara karşı koruyor. Ancak bu saydam tabakanın kendisinin ne kadar dayanıklı olduğunu zaman gösterecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir