Online sohbet

Online Sohbet Odaları

Irc.sohbet.net 1999 yılından bu yana online sohbet hizmeti veren Türkiye’nin en popüler irc sunucusudur. 1999 yılı itibariyle internet üzerinden yeni arkadaşlıkların oluştuğu daha hızlı sosyalleşmek adına kurulmuş en güvenli platformdur. 2004 yılı itibariyle turkirc.com üzerinden yaygınlığını arttırmış daha fazla seçenek sunmuştur. Online sohbet edebileceğiniz bütüm güvenlik önlemlerinin de alındığı, kurallara uymayanların uzaklaştırılıp rahatsızlık vermemeleri için çalışanların mevcut olduğu, sıcak samimi bir ortamın oluşturulduğu farklı bir ortamdır. Sizler de artık güzel bir plan proje içerisinde düzenli düzeyli görüşmeler yapabilirsiniz.

 

Yüzlerce insanın aile ortamı sıcaklığında online sohbet ettiği, arkadaşlık kurduğu sohbetportali.com  sohbet odalarına sizleride bekleriz.

 

Farklı ayrıcalıklara sahip olmak için #Sales departmanındaki arkadaşlar ile görüşebilir. Global Kanal sahibi olabilirsiniz. Ya da yine #Sales kanalından oper-admin gibi yetki alabilir, bu konuda görüşebilirsiniz.  #Radyo kanalındaki yetkili arkadaşlar ile görüşüp DJ(program yayıncısı) olabilirsiniz. #Fenerbahçe  #Beşiktaş #Galatasaray kanallarında takımınıza destek verebilir , kanaldaki insanlar ile yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. #help #operhelp kanallarında sorularınıza hızlı bir şekilde yanıt bulabilir ve yardım alabilirsiniz. #Chat #Mobil #Ankara #Metal #Sohbet gibi global kanallarda 7/24 kesintisiz sohbet edebilirsiniz.

 

BİLGİSAYARINIZA EN GÜVENİLİR OLAN TURKIRC  MIRC PROGRAMINI İNDİRİP HIZLI BAĞLANTI KURABİLİRSİNİZ.

Online sohbet

Online-sohbet

 

Telefon, tablet, laptop, masaüstü vs. cihazlarınıza turkirc programını indirdiğinizde daha hızlı, daha kolay şekilde bağlantınızı yapabilir ve yine sunucu ortamındaki işlemlerinizi daha kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sitemizden tamamen ücretsiz android uygulamamızı veya ios uygulamamızı indirebilirsiniz.

Kesintisiz iletişimin sağlandığı güvenilirliğinden ve sıcak ortamından asla ödün vermeyen, sürekli yenilenen, kullanım amacı için yeni eklentiler sağlayan, online sohbet siteleri içerisinde en köklü, 19 yıldır kalitesinden ödün vermeyen sohbet.net ailesi olarak sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

Online sohbet

Online-sohbet

Bügüne kadar online sohbet  sitemiz üzerinden tanışıp , sevgili olan ve evlenen birçok arkadaşımız olmuştur. Bu arkadaşlarımızı da buradan yad etmiş olalım. Mutlulukları bir ömür boyu sürmesi dileği ile.

Ayrıca sanalda tanışıp dost arkadaş olan, arkadaşlıklarını gerçek hayata taşıyan birisi olarak sizlere kesinlikle sitemizi öneriyorum. Bu güne kadar belkide 100 den fazla kişi ile birebir tanışıp arkadaş olma fırsatı buldum.

Boşuna söylemiyorum www.sohbet.net online sohbet in dostluğa dönüştüğü tek adres.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir