Pili 30 Gün Giden Akıllı Saat

Her geçen gün popülerliğini artıran akıllı saatlerin yaşadığı en büyük sorun pil ömürleri. Popüler pazara ürün çıkartan üreticiler de, bu handikapı yenerek rakiplerin önüne geçecek çalışmaları hızlandırmış durumdalar.

Vector firması, biri yuvarlak biri de dikdörtgen olan monochrome yani tek renkli ekranlarıyla farklı akıllı saatlerini görücüye çıkardı.

Hem iOS hem de Android ile çalışıyor
Vector’ün yeni akıllı saatleri iOS 8 ve üzeri, Android 4.4 ve üzeri, son olarak Windows Phone işletim sistemleriyle çalışıyor. Mobil üreticilerin sadece kendi cihazlarıyla çalışan akıllı saatlerinden sonra bu tip modeller oldukça sevindirici.

Esasında çok da akıllı değil
30 gün pil süresi sunan Vector’ün yeni akıllı saatleri, günümüzdeki pek çok akıllı saatin yeteneklerinden uzak.

Renkli ekrana sahip olmayan ürün, adım sayar, kalp ritim ölçer ve GPS gibi yeteneklere de sahip değil.

Belli başlı bildirimler ve saat göstermek için tasarlanan akıllı saat, az önce de dediğimiz gibi 30 gün pil süresi sunuyor.

Şık tasarım
40.5mm’lik dikdörtgen saate ek olarak 44mm’lik yuvarlak tasarıma sahip saatin, şık tasarıma sahip fırçalanmış alüminyum kayışları da dikkat çekiyor. Şampanya, metalik ve siyah renk seçeneklerinin de bulunduğunu hatırlatalım.

Ülkemizde çok yüksek ihtimalle satışa çıkmayacak ürün, bakalım yeni bir Pebble başarısı ortaya çıkarabilecek mi merakla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir