Polis Sohbet Odaları

Polis Sohbet Odaları

Emniyet teşkilatımızın kıymetli üyeleri polislerimiz için polis sohbet odalarımız 7/24 online bir şekilde hizmet vermektedir. Polis Sohbet odalarımızda müzik, islam, oyun dan tutun kültür-sanat’a kadar farklı kanallar barındırılmakta. İster sohbet edebilir isterseniz oyun oynayabilir ya da müzik dinleyerek keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Polis sohbet odalarındaki bir diğer imkan ise emniyet teşkilatımızın diğer üyeleri ile denk gelmek ve farklı illerden farklı yerlerden üyeler ile sohbet edebilmektir. Oyun kanallarımız polis sohbet odalarına özel olarak sürekli çalışmakta ve çeşitli bünyesinde çeşitli oyunlar bulundurmakta. Sadece chat yapmak değil kelime türetmece, bulmaca, bilgi yarışması gibi birçok oyunun tadına varabilirsiniz.

Değerli polislerimiz için bu kadarla da kalmıyoruz ve radyomuzun bütün imkanlarını onlara sunuyoruz. Dilerseniz istek yapabilir, dilerseniz ise müzik dinleyerek kendi modunuzu bulabilirsiniz. Radyo BamteliFm 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekte.

Polis sohbet odalarında her yaştan, her şehirden ve hatta her ülkeden insanlarla tanışmanız mümkün. İnternetin günümüzde cebimize kadar girmesiyle bu imkana kavuştuk.

Bilişim çağında yaşamanın en güzel artılarından birisi her an her yere gidebiliyor olmak. Sizin gitmenize gerek kalmıyor çünkü biz size geliyoruz. Nereye mi? Tam da
cebinize.

Güzel detayları sunduysak sıra polis sohbet odalarına nasıl gireceğinizde, şöyle ki dilerseniz web sitemiz üzerinden giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz ise mIRC programı ile bağlanabilirsiniz. Güzel haber şu ki artık sadece bunlar değil mobil uygulama üzerinden de bağlanma imkanı sunulmakta.

Google PlayStore veya AppleStore üzerinden uygulamamızı indirerek sürekli bağlı kalabilirsiniz. İster dışarıda ister evde polis sohbet odalarına ulaşmak artık çok kolay.

Chat yaparken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Öyle ki dışarda iken cep telefonunuzdan bağlanıp eve geldiğizde ise bilgisayarınızdan giriş yapma
imkanı günümüzde büyük bir lüks ve biz sizlere bu lüksü sunuyoruz. Dilediğiniz yerde, istediğiniz an sohbet sunucularımıza erişip polis sohbet odalarına bağlanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir