Türk Telekom, TTNET, AVEA Birleşmesi Gerçekleşti

Türk Telekom, Antalya’da düzenlediği basın toplantısı ile süredir gündemde olan AVEA ve TTNET markalarını Türk Telekom çatısı altında birleştiğini resmi olarak açıkladı ve markanın yeni logosunu da bu toplantıda basın mensuplarını gösterdi.

 

Türk Telekom Kurumsal İş Birimi CEO’su Mehmet Ali Akarca yaptığımız röportaj ile firmanın bu süreçte ne gibi yollardan geçtiğini konuştuk.

1453798618_turk-telekom4.jpg

Türk Telekom düzenlediği basın etkinliği Avea ve TTNET’i bünyesine kattığını açıkladı.175 yıllık geçmişe sahip olan Türk Telekom, Avea ve TTNET’i bünyesine katarak logosunu da yeniledi. Türk Telekom CEO’su Rami Aslan, Antaya’da düzenlenen basın etkinliğinde bu birleşmeyi ve yeni logoyu açıkladı.

1453798655_turk-telekom5.jpg

Avea’nın Türk Telekom’a geçmesi Avea kullanıcıları için her şey değişecek. Telefonlarının ekranlarında artık Avea yerine Türk Telekom yazısını görecekler. Ayrıca bu anlaşma ile Avea kullanıcıları daha gelişmiş hizmete ve daha iyi tarifelere sahip olacaklar.

1453798549_turk-telekom9.jpg

Türk Telekom basın toplantısında yaptığı açıklamada, Avea’nın yanı sıra TTNET’i de bünyesine katarak “Birlikten Yepyeni Güç Doğuyor” sloganı birleşeceklerini söyledi.

No tags for this post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.