türkçe mirc

türkçe mirc mIRC tam özellikli bir sohbet ve chat iletişim aracıdır. İnternet dünyasının en eski ve en popüler mesajlaşma (chat, sohbet, haberleşme) programlarından biri olan mIRC, IRC sunucularına bağlanarak server üzerindeki odalarda toplu mesajlaşmanıza ve kişilerle birebir konuşmanıza imkanı sağlıyor. Türkçe mirc programı Turkirc.com tarafından codelenmiş lisanslı bir programdır. Turkirc.com tarafından yazılımı gerçekleştirilmiş sohbet ve chat odalarına bağlanarak kullanıcılarla mesajlaşa bilirsiniz.
Windows altında çalışan bu yazılım ile IRC ağları üzerinden kişilerle haberleşirken, paylaşım yapabilir, oynayabilir veya diğer IRC ağları ile ortak çalışabilirsiniz. Çoklu kullanıcı konferansları veya birebir özel konuşmalar ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.
Basit ve sade arayüzü ile yüksek oranda ayarlanabilen ve kişiselleştirilebilen program, arkadaş listesi, dosya transferi, çoklu sunucu bağlantısı, SSL şifrelemesi, desteği, UTF-8 görüntülemesi, kişiselleştirilebilir sesler, mesajlaşma geçmişi, tabla uyarıları, hazır cümleler gibi özelliklerinin yanında daha birçok özellik barındırıyor.
Aynı zamanda güçlü ile mIRC’i otomatiğe bağlayabilir ve kendi uygulamalarınızı oluşturarak, eklentilerle dolu geniş fonksiyonlara sahip bir oluşturabilirsiniz.
Uyarı! mIRC’yi Türkçe mirc kullanmak istiyorsanız editörümüz Zangi tarafından hazırlanmış olan ve virüs taramasından geçirilmiş olan Türkçe mIRC dosyasını güvenle indirebilirsiniz.

türkçe mirc

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.