Türkçe Mirc

İnternet cafelerde,  sokakta mobil olarak dolaşımlarda her zaman yanınızda olan sizleri diğer insanlar ile tanıştıran tek program vardır , onun ismi türkçe mirc programıdır. Türkçe alternatif olarak sohbet chat yapmak için her zaman kullanımı kolay programdır. Sohbet ve chat odalarına bağlanmak istiyorsanız Türkçe mirc programını indirerek hemen başlayabilirsiniz. Türkçe diğer programlar gibi kullanımı zor program değildir. Yediden yetmişe her inasnın kolay kolay kullanabileceği , basit arayüze sahip olan bir programdır. Windows işletim sistemi ile  stabil olarak çalışır.

Türkçe Mirc’in sağladığı Olanaklar

Türkçe Mirc programı , Mirc scripting deneyiminizi geliştirmek için ideal bir öğrenme biçimidir. Mirc Programlarında Mirc scripting , remote, addon gibi geliştirmelere açık olan yerler vardır. Bu bölümler de her insan kendine bir pay çıkartarak Mirc Programlarında yapabileceklerini sınıyabilir.

Neden Türkçe Mirc ?

Türkçe Mirc programı , online chat programıdır. Herhangi bir davet yollamadan anında sohbet chat yapmanıza olanak sağlayan çevrimiçi mesajlaşma hizmetidir. 90’lı yıllar da çocuk olanlar bilir,  o zamanlar da her insan internet cafe de türkçe kullanyıordu. Her il’den her kesimden insanlarla sohbet etmek için ideal bir yöntemdi.

Türkiye’nin resmi Türkçe Mirc indirme adresi olan Turkirc.com ile her zaman bir adım öteye!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir