Clash of Clans’da Sürekli Online Kalmanızı Sağlayacak Uygulama: Wakey Wake

Clash of Clans’da sürekli olarak online kalamadığınız köyünüze saldırılmasından, ganimetlerinizin çalınmasından bıktıysanız bu tam size göre.

 

Mobil oyun sektöründe son dönemlerde zirvenin değişmez isimlerinden olan oldukça başarılı bir oyun var;Clash of Clans. Hem App Store’da hem de Play Store’da tüm zamanların en fazla indirilen oyunları listesinde üst sıralarda olan Clash of Clans, şimdiye kadar 50 milyondan fazla indirilmiş durumda ve bu sayı her geçen gün artmakta.

Oyunda başarılı olabilmek için, oyuncuların köy ve kaynaklarını online olarak kaydetmeleri gerekmekte. Eğer bu işlem yapılmazsa son kaynaklar silinebiliyor. Yani oyuncuların bu işlemleri online olarak halletmeleri gerekiyor. Durum böyle olunca da oynayanlar saatlerce telefonlarının başında bekleyip internet bağlantılarında sıkıntı olup olmadığını ya da saldırı durumunu gözetliyor.

 

u duruma çare olarak mağazalarda pek çok farklı bulunmakta. Bu uygulamalar telefonunuzu online konumda tutmaya yardımcı oluyor. Ancak bu uygulamalardan verim almanız telefonunuzun root’lu olması gerekiyor.

Fakat sonunda bu işlem ne root, ne de başka herhangi birşey isteyen bir program çıktı.  Wake adlı uygulama, telefonunuzu sürekli olarak aktif modda tutuyor ve uygulamaların uyku moduna geçmesini engelliyor. Böylece başta Clash of Clans olmak üzere benzer gereksinime sahip oyun ya da uygulamalar rahatlıkla kullanılabiliyor.

Yapmanız gereken tek şey, uygulamayı yükledikten sonra Clash of Clans ikonunu bulmak (bulamıyorsanız üzerinden arama da yapabilirsiniz), sonrasında da oyunu Wake üzerinden çalıştırmak.

 

Wake

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.