Dünyanın İlk Akıllı Kulaklığı

Gelişen teknoloji ile beraber günümüzde artık her şey akıllı. Androidişletim sistemine sahip dünyanın ilk kulaklığı olan Streamz, üst seviye müzik kalitesi isteyenler için üretilmiş.

Bu bağlamda iyi bir kulaklığa sahip olmak tek başına yetmiyor. İyi bir müzikiçin iyi birde ses çıkışına sahip olmak gerekiyor. Günümüzdeki akıllı telefonları ise bu noktada zayıf kalabiliyor. İşte Streamz tamda bu noktada devreye giriyor.

Android İşletim Sistemli Kulaklık Streamz

Geçtiğimiz yıl Kickstarter’da fon toplayan ancak hedeflediği rakama ulaşamayan Streamz, nihayet gerçeğe dönüşüyor. Müzik dinlemek için her şeyi direkt olarak bünyesinde barındıran bu kulaklıkla ne herhangi birkabloya ihtiyaç duyuyorsunuz ne de herhangi bir müzik oynatıcı cihaza.

İhtiyaç duyulan tüm donanımlara sahip olan Streamz, Android işletim sistemine sahip. Üzerinde 128×128 piksel ekran ve kontrol panelibulunduran akıllı kulaklık, 36 GB dahili depolama kapasitesine sahip. Sesleve akıllı saatlerinizle kontrol imkanı sunan Streamz, WiFi ve Bluetooth özelliklerine de sahip.

Apple Music, Spotify ve Pandora gibi online müzik dinleme uygulamalarını da destekleyen Streamz hakkında bildiklerimiz ise şimdilik bu kadar. Diğer teknik detaylarının CES 2016 kapsamında detaylı bir şekilde açıklanması veMart ayında raflardaki yerini alması bekleniyor. Tahmin edilen satış fiyatı ise 400 dolar.

 

15-12/20/streamz-2.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir