Galaxy ailesi daha da büyüyor

fft2mm2595694

Samsung’un ailesine katacağı iki yeni cihazla ilgili teknik ayrıntılar gün yüzüne çıktı!

 

Neredeyse her geçen gün genişleyen ailesi ürünlerine katılan iki yeni modele, Galaxy S4 Active S4 Zoom’a ilişkin teknik ayrıntılar belli oldu. 20 Haziran’da Londra’da düzenlenecek etkinlikte tanıtılması beklenen cihazlar, Galaxy S4’ün farklı kullanıcı ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış sürümleri olacak.
“Daha dayanıklı bir S4” şeklinde tanımlayabileceğimiz S4 Active, çok daha sağlam bir kasaya sahip olacak. Toza suya karşı dayanıklı olan telefon özellikle doğa sporlarını seven kullanıcılar tasarlanmış. S4 Zoom ise pek çok açıdan S4’den daha mütevazı özelliklere sahip olmasına rağmen güçlü kamerasıyla fark yaratacak. 5 inç boyutlu Full HD çözünürlüklü ekran bulunan S4’den farklı olarak 4,3 inç boyutlu Super AMOLED ekrana sahip olacak Zoom’da çift çekirdekli 1,6 hızında işlemci kullanılmış. Telefonun 8 GB boyutlu dahili hafızası microSD kart aracılığıyla genişletilebilecek. Zoom’un benzer telefonlar karşısında fark yarattığı nokta, 16 megapiksel çözünürlüklü kamerası olacak. 10x gücünde optik zoom özelliği sunacağı tahmin edilen telefon özellikle düşkünü kullanıcılar tasarlanmış.
İki yeni Galaxy serisi modele ilişkin bu özelliklerin cihazların son hallerinde de bulunup bulunmayacağını öğrenmek Haziran ayı sonuna kadar beklememiz gerekiyor.

No tags for this post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir