Harman’dan Yeni Kulaklıklar

Müzik teknolojileri markası Harman, yeni kulaklık serisini Berlin’de düzenlenen IFA 2013 etkinliklerinde görücüye çıktı. AKG ve Harman kulaklıklarla ilgili detaylar haberimizde.

Harman kulaklık serisi CL’ye SoHo modelini ekledi. Şık tasarım geleneğini sürdürdüğü görülen yeni kulaklıkta daha güçlü ses için 30mm düzeyine çıkartılan sürücüler, deri kulaklık yastıkları, ergonomik kafa bandı dizaynı ve mobil kullanım için önceliklendirilmiş çok daha makul uzunluktaki kablolar dikkat çekiyor.

Kutu tasarımlarında önemli oranda küçültmeye gidilen yeni Harman CL SoHo kulaklıklarda ten rengine çok yakın tonda yeni bir renk alternatifiyle beraber siyah ve sarı renklerde opsiyonlar tüketicilere sunulacak. Solo için fiyatın ise Avrupa pazarı için 200 dolar olacağı açıklandı.

Harman‘da CL SoHo’ya ek olarak ayrıca şirketin markalarından AKG altında tanıtılan yeni kulaklılarda ilgi çekici. Profesyonel seviyedeki kullanıcılara hitap eden AKG K845BT, Bluetooth ve NFC özellikleri ile gelirken 4 farklı renk alternatifi sunuyor. Dahil olduğu serinin önceki versiyonu K545 üzerine inşaa edilen ve öncülüne göre çok hafif malzemeden üretilen AKG K550 modeli de beğenimizi kazandı.

harman-kulaklık13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir