iPhone 5S’ten bir kare daha!

fft2mm2782028

iPhone 5S'in sürpriz özelliğini gözler önüne seren bir fotoğraf daha, internette ortaya çıktı!

 

Geçtiğimiz hafta sonu sizlere, Apple'ın merakla beklediğimiz yeni modeli iPhone 5S'de çift flaş bulunacağına işaret eden fotoğrafların internete sızdığını duyurmuştuk. Şimdi ortaya çıkan yeni bir fotoğraf, yeni modelin çift flaşa sahip olacağını kanıtlar nitelikte.
Daha önce sızan fotoğraftan çok daha net olan bu fotoğrafta yeni iPhone'un çift flaşa sahip olacağı açık bir şekilde görülebiliyor. Fotoğraftan anlaşıldığı kadarıyla telefonun yapısı öncülüyle aynı: Kasa mevcut modelden daha büyük değil; biçiminde bir değişiklik yapılmamış gibi görünüyor. Şu ana kadar firmadan sızan bilgilere bakarak iPhone 5S'in Apple'ın “S” geleneğini bozmayacağını, telefonun donanımında ufak değişiklikler yapmak yeni 7 yazılımını yüklemekle yetineceğini söyleyebiliriz.
Yeni iPhone'un ne gibi değişiklikler sunacağı kabaca anlaşılmış durumda. Şimdi cevaplanması gereken soru telefonun, Samsung, HTC ve muhtemelen Motorola X Phone karşısında nasıl bir başarısı göstereceği. Flaş düzeneğindeki bu düzenlemeler kullanıcı tercihi üzerinde etkili olacak mı zaman gösterecek. Ancak bize sorarsanız iPhone 5S'in güçlü rakipleri karşısındaki en önemli silahı bu tür ufak donanım değişiklikleri değil de yeni iOS 7 olacak.

No tags for this post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir