One Max, Galaxy Note’a karşı!

fft2mm3490271

HTC’nin yeni dev telefonu One Max, bir kez daha, hem de rakipleriyle yan yana göründü!

 

HTC’nin One Max isimli büyük ekranlı phablet’ini duymuş olmalısınız. Samsung Galaxy Note gibi modellere rakip olarak tasarlanan bu dev ekranlı telefonun daha önce birkaç fotoğrafı da basına sızmıştı.
Şimdi ise, karşılaştırma yapmak için yan yana dizilen büyük ekranlı telefonların arasında, henüz piyasaya çıkmamış olan HTC One Max’in de bulunduğu bir fotoğraf var elimizde… Görüntülerde HTC One Max, Samsung Galaxy Note 3 ve Note 2’nin yanında duruyor ve elbette ikisinden de büyük görünüyor.
HTC, One Max modelini henüz resmen açıklamadı ancak sızan bilgi ve görüntülerde telefonun çoktan son aşamaları geçtiği ve piyasaya çıkmaya hazır olduğu anlaşılıyor. Teknik donanımı hakkında da fazla bilgi bulunmayan telefon için son çıkan duyum, telefonla beraber bir stylus (Dokunmatik ekran kalemi) gelebileceği yönünde…
HTC daha önce Flyer tabletlerinde stylus kullanmıştı ancak tabletler çok büyük bir rağbet görmemişti. Fakat Samsung Galaxy Note modelinin başarısı, pek çok telefon üreticisine, iPhone’un çıkışıyla piyasadan silinen stylus’ları tekrar kullanma cesareti veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir