İşte Sony Xperia Z Ultra!

fft2mm2788662

 

Samsung'un Galaxy Note 2'sine büyük diyorsanız, Sony'nin yeni Xperia'sına bakalım ne diyeceksiniz…

 

Sony'nin çok kez konuşulan büyük ekranlı cebi Xperia Z Ultra, bugün Şanghay Londra'da aynı anda düzenlenen etkinliklerde .

Tasarımı dahil olmak üzere Sony Xperia Z ile çok ortak noktaya sahip yeni Xperia Z ultra, 6.4 inç'lik Full HD Triluminos ekrana (1920×1080) sahip. 179.4 x 92.2 x 6.5mm ölçülerindeki cihaz, sadece 212 gram ağırlığında. Dolayısıyla büyük boyutuna rağmen cebinizde varlığını hissettirmiyor.

Parmak ve digitiser kalem ile kullanılabilen cep, aynı zamanda standart kalemlerle ve kurşun kalemle de kullanılabiliyor. Sony'ye göre bunu yapmak, ekrana herhangi bir zarar vermiyor.

2.2GHz dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemciyle gelen Xperia Z Ultra, 3.000mAh kapasiteli bir pile sahip. Arka yüzünde HDR modu destekleyen 8 megapiksellik kamerası bulunan cep, yüz algılama, peş peşe çekim gibi özelliklere de sahip. Ön yüzde ise 2 megapiksellik bir kamera bulunuyor.

Cihazın 16GB'lık dahili depolama alanı microSD kartı yoluyla genişletilebiliyor. Xperia Z Ultra, beyaz, siyah ve mor renk seçenekleriyle 2013'ün üçüncü çeyreğinde tüm dünyada satışa sunulacak.

No tags for this post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir