LG G Pad çok güçlü olacak!

1376811637_lgoptimusvu

’nin tableti LG G Pad hakkında yeni geldi.

 

Geçtiğimiz günlerde LG’nin piyasaya süreceği tableti hakkında il bilgiler gelmişti. Henüz birkaç gün geçmesine rağmen tablet yeni bir rapor geldi. Bu rapor daha önce söylenenleri onaylıyor.

Kore Herald’ın ismini açıklamadığı kaynaklarından sızdırılan bilgilere göre adı G Pad olacak olan tablet hakkında bilgiler şu şekilde.

Görünüşe göre LG firması 500 prototip deneme G Pad’ın gelecek ay üretimine başlayacak. Bundan sonra şirket tableti talebe göre aylık yüz bin ila 200 bin adet üreterek piyasaya sürecek.
LG’nin henüz bu tableti için bir basın daveti göndermemesine rağmen bu tabletin birkaç hafta sonra düzenlenecek olan IFA 2013 fuarında tanıtılacağı söyleniyor.

LG G Pad, söylenenlere göre 8.3-inç 1920 x 1200 çözünürlükte ekran, bir dört çekirdekli Snapdragon işlemci 800 ve 2GB RAM gibi özelliklere sahip olacak.

Birkaç gün önce, bir Yunan web sitesi Kore gazetesi tarafından ortaya aynı özellikler dahil olmak üzere donanım detayları birlikte bu cihazdan bahsetti.

LG G Pad’ın büyüklüğü göz önüne alındığında, 7 Kindle Fire HD, 8, Mini iPad gibi tabletlere rakip olarak gelecek gibi görünüyor. Cihazın fiyatlandırması hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

No tags for this post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir