LG G Pad çok güçlü olacak!

1376811637_lgoptimusvu

'nin tableti LG G Pad hakkında yeni bilgiler geldi.

 

Geçtiğimiz günlerde LG'nin piyasaya süreceği tableti hakkında il bilgiler gelmişti. Henüz birkaç gün geçmesine rağmen tablet yeni bir rapor geldi. Bu rapor daha önce söylenenleri onaylıyor.

Kore Herald'ın ismini açıklamadığı kaynaklarından sızdırılan bilgilere göre adı G Pad olacak olan tablet hakkında bilgiler şu şekilde.

Görünüş göre LG firması 500 prototip deneme G Pad'ın gelecek ay üretimine başlayacak. Bundan sonra şirket tableti talebe göre aylık yüz bin ila 200 bin adet üreterek piyasaya sürecek.
LG'nin henüz bu tableti için bir basın daveti göndermemesine rağmen bu tabletin birkaç hafta sonra düzenlenecek olan 2013 fuarında tanıtılacağı söyleniyor.

LG G Pad, söylenenlere göre 8.3-inç 1920 x 1200 çözünürlükte Full HD , bir dört çekirdekli Snapdragon işlemci 800 ve 2GB RAM gibi özelliklere sahip olacak.

Birkaç gün önce, bir Yunan Kore gazetesi tarafından ortaya aynı özellikler dahil olmak üzere donanım detayları ile birlikte bu cihazdan bahsetti.

LG G Pad'ın büyüklüğü göz önüne alındığında, Nexus 7, Kindle Fire HD, Galaxy Note 8, Mini iPad gibi tabletlere rakip olarak gelecek gibi görünüyor. Cihazın fiyatlandırması hakkında henüz bir bulunmuyor.

No tags for this post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir