Logitech’ten Yeni Mekanik Klavye

Logitech tarihinde ilk ten key less (TKL) mekanik klavyesi G410 Atlas Spectrum’u pazara sundu. Oyuncular için özel olarak dizayn edilen ürünün Romer-G mekanik geçişi ve RGB arka ışıkları bulunuyor. Ayrıca G410’da Arx kontrol uygulaması için bir adet mobil cihaz dock’u bulunuyor.

Logitech’e göre yeni mekanik klavyede bulunan Romer-G mekanik geçişi oyunculara %25 daha hızlı tepkime avantajı sağlıyor. Pazardaki rakiplerinden daha iyi olduğu söylenilen G410 için tepkime kolaylığı ve kolay kullanılan avuç destek bölümleri hem süren oyunlarda bilek ağrısını absorbe ediyor hem de masalarda daha az yer kaplıyor.

Numerik tuş takımının olmadığı bir mekanik klavye
Logitech G410 Atlas Spectrum TKL, hemen hemen ile aynı tasarıma sahip. Sadeece G910’un daha küçük versiyonu diyebiliriz. TKL özelliği ise numerik tuş takımını ortadan kaldıran tasarım. G410 bu yüzden son teknolojik bir oyuncu klavyesi ama daha küçük ve daha pratik bir dizayna sahip. Yan kısımlarında dört adet USB girişi bulunan G410’a istenildiği zaman harici numerik tuş takımı takılabilir.

Akıllı mobil cihazlarınızı bağlayabileceğiniz bir adet dock ürünü de Logitech G410 Atlas Spectrum TKL’nin içinde geliyor. iOS ve için geliştirilen Arx uygulaması ile de diğer Logitech ürünlerinin sistem ve performans görüntülerini bu şekilde yakından monitörleyebilecek ve takip edebileceksiniz.

G410 Atlas Spectrum’un ölçüleri ise 390mm boyunda, 185.2mm eninde ve 35.5mm kalınlığında. Ağırlığı 830 gram olan ürünü direkt çantanıza koyup turnuvalara ve diğer oyun etkinliklerine kolayca götürmeniz mümkün. Logitech G410 Atlas Spectrum TKL’nin ABD ve fiyat etiketi 129 dolar. Ülkemiz için henüz bir çıkış tarihi ve fiyat etiketi belirtilmedi. Ancak bu ürünü Amazon veya E-bay üzerinden alabilme imkanınız bugün itibariyle bulunmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir