Minecraft’a, Mass Effect Eklentisi..

360 için piyasaya sürülen versiyonu ile adeta satış rekorları kıran Minecraft için yeni bir eklenti paketi duyuruldu. Mass Effect temalı eklenti paketinin detayları, videosu ve fiyatı haberimizde.

28 Haziran‘da raflardaki yerini alan Minecraft 360 Edition, oyun severler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmış ve kısa sürede 8 milyon kopya satmayı başarmıştı.Özellikle İngiltere’de yoğun bir ilgi ile karşılaşan yapım, haftalarca en çok satan oyun unvanını hiçbir oyuna kaptırmamıştı.

Oyunun gördüğü yoğun ilginin farkında olan yapımcılar, Minecraft için ilginç bir eklenti paketi duyurdu. Mass Effect Edition ismi ile duyurulan ek pakette, Mass Effect oyunundan aşina olduğumuz mekanlar, Minecraft tarzında oyuna aktarılmış.

4 Eylül‘de satışa sunulacak olan ek pakette 36 yeni karakter (Mass Effect 3’ten), 22 yeni müzik parçası (Mass Effect 3’ten)ve Mass Effect’te ki Mars tesisleri de yer alacak. Live üzerinden satışa sunulacak olan ek paketin fiyatı ise 3.99$ olarak belirlenmiş. Minecraft Mass Effect Edition için yayınlanan trailer videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

minecast

No tags for this post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir