Nokia 925 Artık Turkcell’de

Turkcell, Nokia’nın ince tasarımı, alüminyum gövdesi ve kamerasıyla dikkat çeken yeni telefonu Lumia 925’in her ihtiyaca uygun farklı seçeneklerle satışına 2 Eylül Pazartesi günü başlıyor.

Turkcell, akıllı telefon kampanyalarına Nokia Lumia 925 kampanyasıyla devam ediyor. Kaliteli fotoğraf ve video çekim imkanı ile öne çıkan Nokia Lumia 925, 2 Eylül Pazartesi gününden itibaren Turkcell İletişim Merkezleri (TİM), turkcellmagaza.com ve anlaşmalı zincir mağazalarda Turkcell’lilerin beğenisine sunuluyor.

Turkcell’lilere özel gri renk seçeneği
24 ay boyunca tarifeye ek ayda 52 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan Nokia Lumia 925’in tavsiye edilen peşin satış fiyatı ise 1.399 TL. Dileyenler Nokia’nın yeni gözdesine farklı ihtiyaçlara yönelik internet paketleri dahil kontarlı tekliflerle de sahip olabiliyor. Siyah ve beyaz Nokia 925’e ek olarak gri renk seçeneğinin sadece Turkcell’lilere özel olarak sunulduğu Nokia Lumia 925, Çift Taşıyıcı (Dual Carrier) desteği sayesinde Turkcell’lilere mobil internetin keyfini iki kat hızlı yaşatıyor.

Turkcell Platinum müşterilerine özel ayrıcalıklar
Turkcell Platinum müşterileri ise Nokia Lumia 925’e Platinum’a özel aksesuar teklifleri ve çok özel ayrıcalıklarla sahip olabiliyor. Nokia Wireless Charger DT-900 kablosuz sarj cihazi ve Wireless Charging 925 Cover CC-3065 renkli kilif Turkcell Platinum müşterilerine hediye, üstelik Platinum Hizmet Ekibi farkı ve bulunduklari yerde kapıda teslim alma ayrıcalığıyla.

Buna ek olarak, Platinum müşterileri aynı zamanda Turkcell mağazalarında ve turkcellmagaza.com’da yüzde 30 aksesuar indiriminden de yararlanabiliyor. Platinum müşterisi olmayanlar ise Wireless Charger DT-900 ve Wireless Charging 925 Cover CC-3065’i, tarifeye kontratlı satışlarda aylık 9 TL ek ödeme ile sahip olabiliyor.

nokia-lumia5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir