Nexus 5 göründü mü?

 

1376954643_lg-google-nexus-5

Google'ın Android'in saf haliyle sunduğu cihazlardan yenisi bu yıl bekleniyor. Asıl merak edilen Google'ın şimdi hangi firmayla iş birliği yapacağı. Nexus 5'in şimdilik LG ile geleceği söyleniyor ancak hala kesin bir bilgi yok.

LG'den daha önce görülmemiş bir cihazın resmi sızdırıldı. LG'den büyük bir telefon görüldüğünde, özellikle G2'den sonra bu kadar hızlı yeni bir telefon çıkarması beklenmediğinden, yeni telefonun Nexus olabileceği tahmin ediliyor.

Snapdragon 600 veya 800 işlemcili olacak telefonun 13 MP kamerası bulunuyor. Google'ın yeni işletim Key Lime Pie ile gelirse tadından yenmez. Nexus 5'in LG'nin amiral gemisini gölgede bırakması şirketin politikasına bağlı bir gelişme olacak.

Nexus 4 Google'ın Android işletim sistemini yansıtan en stabil cihazlardan biri olmuştu ve oldukça ilgi gördü. Yeni resimde G2'deki arka tuşlar da bulunmuyor. G2'nin tuşlarını kamera tuşunu objektifin tam alt kısmına yerleştirerek yeni bir fenomen oluşturmasının ardından yazılım ve donanım olarak Google'dan destek alması güzel bir hareket olacaktır.

No tags for this post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir