NFS Beta Kodları Dağıtılmaya Başlandı

Electronic Arts ve Ghost işbirliği ile hazırlanan yeni for Speed’in, daha önce açılan Kapalı Beta başvurusundaki beta kodları, bugünden itibaren EA tarafından gönderilmeye başlandı.

’in Kapalı Betasına, oyunun PC sürümünün 2016’nın baharına ertelenmesinden dolayı şu an sadece PlayStation 4 ve One için kullanıcıları katılabilecek. Kapalı Beta için seçilen oyuncuların mail adreslerine ise Beta kodları gün içerisinde yollanmaya başlandı. Beta için başvuruda bulunan oyuncular, bu yüzden mail adreslerini kontrol etsinler.

Need for Speed’in Kapalı Betası, 5 Ekim 2015 günü başlayacak ancak betanın ne zaman biteceği henüz belli değil. Oyunun Beta boyutu ise her iki platform için 18 GB olacağı tahmin ediliyor.

Ayrıca belirtilen diğer bilgilere göre; Beta ile ilgili ve görsel alıp paylaşmak EA tarafından yasak. Betaya katılanlar kullanıcı sözleşmesinde bunu kabul etmiş oluyorlar.

Need for Speed, 3 Kasım 2015’te PlayStation 4 ve Xbox One için piyasadaki yerini alacak. Oyunun PC sürümü ise 2016’nın baharında çıkışını gerçekleştirecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir