NFS Beta Kodları Dağıtılmaya Başlandı

Electronic Arts ve Ghost Games işbirliği hazırlanan yeni Need for 'in, daha önce çılan Kapalı başvurusundaki beta kodları, bugünden itibaren EA tarafından gönderilmeye başlandı.

Need for Speed'in Kapalı Betasına, oyunun PC ürümünün 2016'nın baharına ertelenmesinden dolayı şu an sadece PlayStation 4 ve Xbox One için kullanıcıları katılabilecek. Kapalı Beta için seçilen oyuncuların mail adreslerine ise Beta kodları gün içerisinde yollanmaya başlandı. Beta için başvuruda bulunan oyuncular, bu yüzden mail adreslerini etsinler.

Need for Speed'in Kapalı Betası, 5 Ekim 2015 günü başlayacak ancak betanın ne zaman biteceği henüz belli değil. Oyunun Beta boyutu ise her iki platform için 18 GB olacağı tahmin ediliyor.

Ayrıca belirtilen diğer bilgilere göre; Beta ile ilgili video ve görsel alıp paylaşmak EA tarafından yasak. Betaya katılanlar kullanıcı sözleşmesinde bunu kabul etmiş oluyorlar.

Need for Speed, 3 Kasım 2015'te PlayStation 4 ve Xbox One için piyasadaki yerini alacak. Oyunun PC sürümü ise 2016'nın baharında ını gerçekleştirecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir