NFS Beta Kodları Dağıtılmaya Başlandı

Electronic Arts ve Ghost Games işbirliği ile hazırlanan yeni Need Speed’in, daha önce açılan Kapalı Beta başvurusundaki beta kodları, bugünden itibaren tarafından gönderilmeye başlandı.

Need Speed’in Kapalı Betasına, oyunun PC sürümünün 2016’nın baharına ertelenmesinden dolayı şu an sadece ve Xbox One için kullanıcıları katılabilecek. Kapalı Beta için seçilen oyuncuların mail adreslerine ise Beta kodları gün içerisinde yollanmaya başlandı. Beta için başvuruda bulunan oyuncular, bu yüzden mail adreslerini etsinler.

Need Speed’in Kapalı Betası, 5 Ekim günü başlayacak ancak betanın ne zaman biteceği henüz belli değil. Oyunun Beta boyutu ise her iki platform için 18 GB olacağı tahmin ediliyor.

Ayrıca belirtilen diğer bilgilere göre; Beta ile ilgili video ve görsel alıp paylaşmak tarafından yasak. Betaya katılanlar kullanıcı sözleşmesinde bunu kabul etmiş oluyorlar.

Need Speed, 3 Kasım 2015’te ve Xbox One için piyasadaki yerini alacak. Oyunun PC sürümü ise 2016’nın baharında çıkışını gerçekleştirecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.