Panasonic de akıllı telefon üretecek

panasonic-akilli-telefon

Dev şirket; bir süre önce tamamen çıktığını açıkladığı akıllı telefon pazarına geri dönüyor! 2012′de çıkardığı su geçirmez akıllı telefon modeli Eluga hiçbir iz bırakmaksızın suya batarak kaybolunca telefonu geri çekerek akıllı telefon pazarından çıkan Japon elektronik devi Panasonic, bir telefonla MWC 2014′e katılacağını duyurdu.
Telefonun 5 inç boyutunda ve darbeye dayanıklı bir akıllı telefon olmasının dışında başka hiçbir detayı belli değil ve Panasonic’in de sürprizi lansmandan önce açıklamaya niyeti yok. Dolayısıyla telefon hakkında sadece olasılıklar söz konusu. Bunlardan biri de Panasonic’in, ’un sağladığı “teşvik pirimi” dalgasından faydalanıp yüklü bir pirim aldığı ve Windows Phone telefonları üretmeye başladığı ihtimali…

Japon ordusu de şoklara dayanıklı sağlam ekipmanlar üretmesiyle ünlü Panasonic’in, uzman olduğu alana yönelip, kalın zırhla kaplı, şoklara dayanıklı bir telefon tanıtması da mümkün. Bu tür bir telefon da dağcıların, sporcuların, dünyanın en zor şartları altında çalışan inşaat ekiplerinin ve hatta askeri personelin bile çok rağbet edeceği bir model olacaktır ve büyük bir satış potansiyeline sahip olacağı da inkar edilemez.
Kaynak:Chip

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir