Sadece Yazarak 3D Modelleme

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte eskiden yapılamayacak birçok şey şu anda yapabilir hale geldi.  gibi karışık olan bu durumda ise devreye  isimli program giriyor.  şu anda Beta aşamasında bulunan bir web uygulaması. Yaptığı işlem ise kısaca, sizin tarif ettiğiniz sahneyi  olarak dönüştürüyor olması.

Yazı yazarak, istediğiniz sahneyi, objeyi ve detaylarını, pozisyonunu, hava şartını ve hatta materyalini bile tarif edebiliyoruz. Sonrasında uygulama onu  olarak bize geri sunuyor. Tabi ki oluşturulan sonuç gerçekçiliğin dışında. Özellikle bazı kaplamalar ve materyaller sadece basit bir 3D oluşum gibi duruyor. Ancak uygulamanın da şu anki amacı bu.

ile çok kolay

Elbette insanlar şu anda  uygulamasını eğlence ve test amaçlı kullanıyor. Ayrıca programın  modelleri de kelime dağarcığındaki limit ile sınırlı. Ancak ilginç ve heyecan verici bir teknolojinin bizlere sunulduğu kesin. Üstelik Beta kaydı yaptırarak kendilerine destek de verebilirsiniz. İlerde uygulamanın ne kadar gelişeceği bilinmez ancak, Android ve iOS  de bu eğlenceli yapımın gelmesi planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir