TP-Link 4G destekli modemini tanıttı!

4. ile tanışmaya hazırlanırken TP- de 4G destekli ürünlerini peş peşe satışa sunuyor. Son olarak, 4G LTE destekli, üzerindeki anteni sayesinde kapsama alanı da geniş olan Archer MR200 modeli pazarına sunuldu. İçine 4G destekli SIM kart takılarak kullanılabilen bu ürün, 4G ile hızlı güvenli bir ağ oluşturulmasını sağlıyor.

Archer MR200, çift kanal desteğine sahip bir yönlendirici (router). 4G teknolojisi ile 150Mbps indirme hızına ulaşabilen yönlendirici ile kesintisiz olarak HD film izlenebiliyor, video sohbet yapılabiliyor hızlı dosya indirilebiliyor. Çift kanal desteği sunan ürün, 5 GHz kanalında 433Mbps, 2.4 GHz kanalında ise 300Mbps kablosuz hızlar ile 4G bağlantısını kullanıcılara paylaştırabiliyor. Üzerindeki 2 adet dahili anteni sayesinde yüksek hızlı geniş alana yayılan, istikrarlı bir kablosuz ağ oluşturuyor.

1453792698_archer-mr200-kf.jpg

TP- Archer MR200’de 4G LTE modem ve SIM kart yuvası yer alıyor. SIM kart ürüne takılarak 4G üzerinden birden fazla kişi /veya cihaz internete erişebiliyor. Örneğin akıllı telefon, akıllı TV’ler gibi evde kullanılan ürünleri de 4G ile internete bağlamak mümkün oluyor.

Archer MR200’ün üzerinde ayrıca bir LAN/WAN giriş yuvası da yer alıyor. Bu sayede ürün fiber, kablo DSL modemlere de bağlanabiliyor. Kısacası ürün 4G destekli SIM kart üzerinden mobil internet sağlayan bir mobil router ya da sabit DSL/fiber/Kablonet modemlere bağlanabilen bir kablosuz router olarak çalışabiliyor. Şu an mevcut 3G destekli SIM kartlarla da çalışabilen ürünün tavsiye edilen satış fiyatı 204 USD + KDV olarak açıklanıyor.

No tags for this post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.