Tp-Link’ten Ruja Benzeyen Ultra Mini Taşınabilir Şarj Cihazı

Ultra Mini ve şık tasarımıyla TP-LINK PB2600 satışa sunuldu. Özellikle bayan kullanıcıların dikkatini çekicek tasarımıyla TP-LINK PB2600 modelinin detayları haberimizde.

 

 

TP-LINK ruju andıran ve diğer taşınabilir şarj cihazlarına oranla oldukça ufak olan modelini satışa sunuyor. Modelden biraz bahsedicek olursak 2.600 mAh kapasiteli bir pille geliyor. (Piyasada 10.400 mAh varken neden 2.600 mAh alalım dediğinizi duyar gibiyim.) Evet aslında çokta yeterli bir pil kapasitesiyle gelmiyor fakat TP-LINK’in ön plana çıkarttığı özelliği tasarımı. Cihazın küçük olmasıyla beraber ruju andıran kompakt bir tasarıma sahip. (Bayanların hoşuna gideceğini zannediyorum.)

 

TP-LINK PB2600 modeli tam 6 farklı korumaya sahip. Aşırı akım, aşırı gerilim, kısa devre gibi birçok güvenlik korumasına sahip olan bu taşınabilir şarj cihazı tüm 5V girişli cihazlarla uyumlu. Şarj ederken gereksiz enerji kaybını önleyen TP-LINK PB2600 çok yakında Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor. Fiyat etiketi ise 15$+KDV olarak belirtilmiş.

 

ALINTIDIR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir