Vodafone UK, Sony Xperia Z5’in James Bond Versiyonunu Piyasaya Sürecek

James Bond’un daha önceki filmlerinde de ürün yerleştirme reklamı gibi bir uygulama ile Sony’nin Xperia serisi telefonlarını kullanmıştı. Yen filmde de durum değişmedi ve bu görv için Bond’a yeni Z5’i yaptılar.

 

Takım elbise, silahlar, kadınlar, martini, her görev için yeni icatlar ve Aston Martin … James Bond serisini eski filmlerinden beri izleyen biri olarak 007 dendiğinde aklıma ilk gelenler bunlar oluyor; ki sanırım artık bunların arasına Sony Xperia’yı da katmam gerekecek.

Daniel Craig’in oynadığı James Bond serilerinde Mr. Bond’un kullandığı telefon olarak gösterilen Xperia serisinin yeni modeli Z5 için Vodafone tarafından kullanıcılara da James Bond teması sunuluyor.

Xperia Z5’in 007 versiyonu, normal Z5 ile aynı özellikleri taşırken 23 megapiksel ve dünyanın en hızlı odaklanabilen kamerasına ve 2 günlük kullanım sunan bataryasına bir de özel James Bond içerikleri ekliyor ki bunların arasında duvar kağıtları, müzik ve sesler ve Bay Bond’un patronu M’in sekreteri görevindeki Bayan Moneypenny’nin kendi kaleminden filmin sahne arkasını anlatan bir bloga erişim imkanı kazanıyor; ancak hepsi elbette bu kadar değil.

Xperia Z5 007 versiyonu için ön siparişte bulunan tüm kullanıcılar bir çekilişe katılma hakkı kazanmış oluyor ve 50 “Aston Martin Experience Day”den (Aston Martin Deneme Günü) birini yaşamaya hak kazanıyor.

Aston Martin’in araçlarını sürebileceğiniz bu deneyim için bir de Sony’nin kampanyası var; ki bu sayede Sony’nin aksiyon kameralarını ciddi bir indirim ile alabiliyor ve Aston Martin Günü’nüzü kaydedebiliyorsunuz.

Elbette bu kampanyanın şu an için sadece İngiltere’de yapılacağı duyuldu ve Vodafone’unkampanya sınırlarını genişletip genişletmeyeceği bilinmiyor.

 

ALINTIDIR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir