Galaxy Note II 5 milyon sattı

Samsung'un akıllı telefon-tableti Galaxy Note II, yoğun ilgiyle karşılaştı.

Samsung'un telefon-tableti II, yoğun ilgiyle karşılaştı.

Galaxy Note II, Nokia Lumia 920 ile dördüncü çeyreğe çok girdi. Cihazın son bir ay içindeki satışları iki milyonu geçerken, 29 Ağustos'ta Berlin'de tanıtılan telefonun toplam satışı beş milyonu geçti. Lumia 920'de ilk hafta içinde satışa sunulduğu tüm ülkelerde tükenmişti.

Samsung'un akıllı telefon-tableti Galaxy Note II, yoğun ilgiyle karşılaştı.

Küresel akıllı telefon ve tablet satışlarının giderek yükseldiği 2012'de oldukça iyi bir grafik yakalayan Samsung, satışları 30 milyonu geçen Galaxy S III'ün ardından tablet/akıllı telefon karışımı Note II ile de başarılı oldu.

Güney Koreli elektronik devi, 2012'de birçok ürününü başarılı bir şekilde piyasaya sunduğu gibi, 'a karşı olan rekabetinde de dengeleri korumayı başardı. Davalık olan tablet ve akıllı telefonlarını piyasasında satışa sunmayı başaran Samsung, akıllı telefon piyasasında lider olurken, Apple'ın açık ara üstünlük kurduğu tablet piyasasında da yer edinmeyi başardı.

Samsung'un Note II'nin ardından gelecek en önemli ürünü, Şubat 2013'te sunulması beklenen olacak. Telefonun, 13 mega piksel kameraya sahip olacağı teknoloji dünyasında dolaşan söylentiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir